Skocz do zawartości

Telefon Dual Sim do Aero2


dziajl

Recommended Posts

Poradźcie coś - szukam telefonu który umożliwi korzystanie z aero2. do 450 zł.

Macie jakieś sprawdzone modele. Zastanawiam się nad:

Lenovo A820,

Gooclever Quantum

lub ZTE V970. 

 

macie jakieś lepsze propozycje? Używaliście któregoś z powyższych? 

Jak to jest z wykonaniem w tych chińskich telefonach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Też myślałem o dual simie dla aero, ale odpuściłem. Zamiast płacić 600 zł za telefon to wolałem zapłacić 500 zł w ramach wyższego abonamentu i dostać 2GB netu na miesiąc. Czyli wyszedłem nieco na plus a nie muszę (za przeproszeniem) "srać" się z aero. Przerabiałem to czasami ładując kartę aero do nawigacji (tablet z gps i sim), gubienie zasięgu to standard. Teraz nie mam z tym problemu. Poza tym mam nieco lepsze transfery - LTE :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Normalnie za post tego typu przyznaję nagrody w postaci wpisu do listy spamerów, ale tym razem miałem niezłą polewkę jak odwiedziłem stronę docelową. Wstawię cytat i nagroda dla tego kto zrozumie o co kaman autorowi

 

 

 

Każdy biznesmen marzy o telefonie z miejscem na dwie karty SIM. Wtedy możemy zapomnieć o noszeniu dwóch telefonów: firmowego i prywatnego. Na rynku powinno być wiele takich urządzeń. Jak się jednak okazuje, trudno jest znaleźć opcję dual-SIM. Chyba, że mieszkamy w Chinach lub w Rosji.

Tak było do niedawna. HTC odważyło się wprowadzić do oficjalnej dystrybucji w Polsce model Desire SV, który obsługuje dwie kart sim. Więc nie posiada blokady simlock.  Z zewnątrz nowy HTC wygląda znajomo i Q10 i jest bardzo zbliżony do innych telefonów  BlackBerry. 
Zmianą w stosunku do poprzedników jest brak "słuchawek", służących do odbierania i kończenia rozmów, oraz brak TrackPada. Dzięki temu zwiększono przekątną ekranu do 3,1 cala. Smartfon BlackBerry pracuje pod OS 10. Jest to systemem znacznie lepiej przystosowanym do obsługi dotykiem niż jego poprzednik, instalowany w Boldzie 9900.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...