Skocz do zawartości

Gotowy PC - co myslicie?


majordom

Recommended Posts

Siema

 

dożyłem tego,że zrozumiałem iż laptop nie jest do gier. W związku z tym chciałbym kupić jakiegość PC-ta, ale już gotowego, bo na składaniu się niestety nie znam. Co powiecie na takiego Asusa http://www.komputronik.pl/product/188376/Komputery/Komputery_PC/ASUS_CM6870_PL001S_i5_3350P_1TB_500GB_GTX650_8GB_win8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Za tą cenę w jakieś dużej sieci sklepów komputerowych złożą ci zestaw z Core i7 płyty na Socket 1366 + dysk SSD na system + drugi SATA3 na magazyn danych powiedzmy jakieś 2TB tylko nie wiem bo nie liczyłem ile to by wyszło z systemem. A jak Ci wpadnie jakiś grosz to zawsze możesz coś dokupić, serwis sklepu chętnie to zrobi bo w końcu dzięki temu też istnieje i co najważniejsze nie stracisz wtedy gwarancji na każdy podzespół dostaniesz gwarancję producenta, zazwyczaj 36 miesięcy. Więc podsumowując nie warto kupować gotowych zestawów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Poza tym gotowce to takie laptopty w obudowie tower. Zarówno płyty główne jak i zasilacze są delikatnie mówiąc "specyficzne". Mówię o "oryginalnych" kompach typu Dell czy HP. W przypadku rozbudowy będzie problem. W zasadzie jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, więc lepiej jest samemu dobrać komponenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Cięzko byłoby stworzyć za 2900zł kompa na i7 z dyskiem SSD + reszta gratów ,ale za te pieniądze można naprawde złożyć coś o niebo lepszego. Np. taki zestaw :

 

http://www.itechkom.pl/336/archiwum/4/1413049118643752

 

Zasilacz z górnej półki z 5 letnia gwarancja z zapasem mocy do którego możesz później włożyć nawet gtx 770 i będzie hulał aż miło. Dysk 1 TB jest wystarczający jak masz troszkę wiecej grosza dokładasz koło 100zł i masz 2TB. Karta lepsza od wysłużonego gtx 650. Przy takim budżecie można troszkę pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...