Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam następujący problem a mianowicie wrzucone przeze mnie filmy, teledyski w formacie Avi, mp4 na takich serwisach jak: chomikuj.pl, 5fantastic mogę normalnie przeglądać na komputerze z Windows 7 (32bit) to znaczy odtwarzają się bez problemu ale już na drugim komputerze z Windows 8.1 (32bit) czekam w nieskończoność a film nie rusza ! Myślałem że to problem tkwi we wtyczkach: Adobe flash, Adobe air, DirectX, Java, Silverlight i innych których nie wymieniłem ale to jednak nie to bo filmiki z serwisu YouTube chodzą mi normalnie na jednym i drugim komputerze, zauważyłem tylko że niektóre elementy tzn. reklamy itd. wyświetlają się na komputerze z Windows 7 a na komputerze z Windows 8.1 wyświetla się tylko obwódka ale środka z obrazkiem lub tekstem brakuje. Usługa Windows Update wyświetla że brak aktualizacji do ściągnięcia tak samo jak programy do aktualizacji oprogramowania, czy ktoś ma jakiś pomysł jaka może być przyczyna ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam pojęcia. Windows 8.1 znam bardziej od strony serwerowej [czyli 2012R2DC)], ale jak tylko Dice poprawi BF4 to [wcale nie za namową Ralliarta] przerzucę się na 8.1. I wtedy dam znać czy też mam takie problemy [oby nie].

 

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jakie wtyczki? Bo wtyczki mam chyba wszystkie:Adobe flash, Adobe air, DirectX, Java, Silverlight i najpopularniejsze 3 przeglądarki:Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×