trey

Samsung N7100 Galaxy Note 2

8 postów w tym temacie

Po za tym co masz na myśli pisząc o pracy w ogóle? Toż to tylko większy smartfone i na dodatek androidowy.

Tak Ralliart - wyrosłem z tego. Następny tablet tylko na win8pro z pełnowymiarowym usb i normalnym wifi (niby mam "g" a ciągnie pół mega metr od routera) a nie tym co daje szajsung. Następna zabawka to Dell, Lenovo.. można by tak dalej wymieniać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to całkiem nowe podejście :) Też tak planowałem - w końcu jak pracować to tylko na komercyjnych rozwiązaniach, co nie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Android to zabawka, można obejrzeć jutuba, pogadać na fejsie i pograć w coś tam. I w zasadzie kończą się możliwości "pracy", choć to i tak więcej niż ajos. Natomiast PRACA to owszem jak najbardziej jest możliwa na tablecie, ale gdy ma system operacyjny stworzony do pracy. Niby modele z windowsami są droższe, ale mamy tam windows i intela, czyli praktycznie dotykowego lapka (jak dokupi się klawiaturę).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może trochę nie precyzyjnie się wyraziłęm. Chodzi mi o dobry sprzet do obsługi maila i korzystania z neta - nic więcej:). Zależy mi tylko na tym żeby to był szybki i wytrzymały sprzet:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.