Skocz do zawartości

Nie mogę aktywować systemu !


Grzegorz

Recommended Posts

Mam problem- posiadam oryginalny pakiet OEM Windows 7 Professional 64-bit ( wszystko kupione kilka lat temu w sklepie: pudełeczko, książeczki, płyta z kluczem cały box) instalowałem to chyba już ze 2 razy a obecnie przy próbach instalacji wyskakuje mi komunikat (już dokładnie go nie pamiętam) że klucz nie poprawny  czy coś w tym rodzaju. Gdzie powinienem się udać w tej sprawie albo czy można rozwiązać tą sprawę przez e-mail i jak ? Na opakowaniu oprócz: Product Key jest jeszcze numer  Proof of License Certificate of Authenticity I jakieś 3 kody kreskowe. Proszę pomóżcie jak z tym dalej postąpić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dzięki ! Dla mnie cała ta polityka jest  trochę bez sensu, znaczy wymieniając sprzęt straciłem licencję ! W sumie to by się zgadzało bo dopóki wymieniałem procesory a płyta była ta sama to system się instalował i klucz był w porządku a w momencie gdy wymieniłem całość  tzn. płytę i procesor wszystko padło !!! A istnieje jeszcze jakiś sposób poza telefonicznym tzn. osobiście poprzez e-mail ? I telefonicznie pod jaki numer ? I rozumiem wtedy trzeba się wyspowiadać: zmiana sprzętu i tak dalej ? A system może zainstalować człowiek który kupił ode mnie płytę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Grzegorz... OEM to jest przypisanie softu do obecnej konfiguracji. Jak mocno zmieniasz konfigurację to licencja wygasa. Zgadzasz się na to podczas instalacji systemu :).

Dlatego w pracy windowsy desktopowe kupujemy jako oemy (bo jest to realna oszczędność) a office jako molpy, które można przenosić do bólu.

Ja u siebie w domu mam winzgrozy, które nie blokują się podczas wymiany sprzętu bo to są licencje msdn. Jedyne co to nie mam win8 ale to dla mnie nie jest jakaś wielka strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...