Skocz do zawartości
goleiro

Mysz ze swobodnym przyciskiem rolki

Recommended Posts

Poszukuję bezprzewodowej myszy, powiedzmy do 50zł i zależy mi na takiej, w której przycisk scrolla (rolki) będzie działał swobodnie, a nie dosyć opornie - co byłoby uciążliwe przy moim użytkowaniu. Jest to podstawowe kryterium :) Jesteście w stanie mi coś polecić?Nie zależy mi na jakichś szmerach-bajerach, ale fajnie by było jakby była po prostu wygodna (także rozmiar mini odpada) i nie trzeba było wymieniać baterii co miesiąc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żey było jasne, chodzi mi o PRZYCISK scrolla (klikanie) a nie o przewijanie :) Więc twierdzisz ralliart, że mysz którą proponujesz jest pod tym względem spoko (tzn przycisk chodzi w miarę lekko)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedziałbym, że specjalnie się wysilać nie trzeba, natomiast nie jest to logitech za 200 zł, gdzie idzie ten przycisk wciskać bardzo lekko. Określiłbym to raczej jako działanie z wyraźnym skokiem. Chociaż w tym wypadku subiektywna ocena jest niewymierna, bo mi nie zależy na takich szczegółach i mógłbym nawet wciskać rolkę czołgiem ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ralliart - jak wracasz z siłki to każdy przycisk myszy wciska ci się bardzo lekko :). Akurat nie mam porównania do takich myszek. Po prostu kupuję droższe sprzęty głównie z jednego powodu - wydam raz kasę i mam na wiele lat sprzęt o parametrach, których nie da mi tania konkurencja. Czyli mam taniej i lepiej. Widzę to u mnie w firmie. Kiedy A4techy potrafią wracać po roku i wcześniej to Logitechy starczają ludziom na kilka lat. No i cały czas pracują na myszkach za ponad stówkę (komforcik jest).

 

Odradzam bezprzewodowy szajs Microsoftu, 3 miesiące i prawie każda pada (przynajmniej u mnie). Najgorsze jest to, że kosztowały tyle co Logitech.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×