Skocz do zawartości

Dobry darmowy antywirus


tom342

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nawet sam Microsoft mówi, że MSE jest słabym zabezpieczeniem i że M$ nie ma ambicji zrobienia super programu. Po części rozumiem M$, w końcu UE by dowaliła im mandacik za "praktyki monopolistyczne". To, że MSE nie zawraca gitary userowi może oznaczać 2 rzeczy: albo nic się nie dzieje albo ten antywir jest dziurawy jak nasze drogi. Dla domowego usera każdy inny przytoczony tutaj pakiet jest lepszy, poza tym dla firm MSE jest jednym z droższych (wersje serwerowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Powiem że ja korzystam już ponad rok z Microsoft Security Essentials + Zemana AntiLogger i CCleaner i nie zamienił bym tego zestawu na nic a już w życiu przerabiałem: Norton, Avast, Kaspersky powiem że też nie było najgorzej szczególnie z Kaspersky i Norton ale Microsoft Security Essentials jest w porównaniu do wszystkich tych antywirusów banalnie prosty i w połączeniu Zemana AntiLogger i CCleaner dla komputerów domowych to bardzo dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

A ja tam stwierdzam że mój zestaw jest bardzo dobry ostatnio próbował się wkraść na mój komputer jakiś plik Adware zmieniający stronę startową w przeglądarkach, czytałem w sieci że trudno go usunąć ale przeskanowałem komputer jednym z zainstalowanych programów "Malwarebytes Anti-Malware" i znów jest czyściutki ! :rolleyes:)'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...