majordom

[800 zł] wybór tableta - Nexo 3g?

10 postów w tym temacie

Witam forumowiczów,

czy ktoś z was ma może tableta siedmiocalowego Navroad Nexo 3G?  Chciałbym go kupić swojej dziewczynie na urodziny. Ma być do internetu, czasami jakiś film w podróżyy. Będę wdzięczny za sugestie i opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również polecam Nexus 7. Ale wstrzymałbym się chwilę z zakupem, bo na dniach w sklepach pojawi się nexus 7 drugiej generacji, więc ceny pierwszej wersji mogą nieco spaść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam forumowiczów,

czy ktoś z was ma może tableta siedmiocalowego Navroad Nexo 3G?  Chciałbym go kupić swojej dziewczynie na urodziny. Ma być do internetu, czasami jakiś film w podróżyy. Będę wdzięczny za sugestie i opinie.

widzicie, tylko, że tu moduł 3G jest wymagany, a nexusa 7 nie znalazłem z 3G....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba było się pochwalić, że to obligatoryjne wymaganie. Poza tym NEXUS 7 3G jest, ale tylko 32GB i za 1200 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale w nexusach 7 baterie padają po ok roku, do tego pamięć nie jest za szybka. Za ~800 zł nie ma szans na 3G + 2 GB RAM. A przecież aplikacje i multitasking na androidzie na słabszym sprzęcie to jest katorga. Ostatnio zapatrzyłem się na samsung 10.1 8000. Fajna zabawka ale ~2200 za tablet to troszkę dużo. W tej cenie można wyhaczyć całkiem zjadliwego lapka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do Autora wątku...ale chyba nie zapłaciłeś za Nexo 3g 800 zł co?? To nawet idąc do Komputronika dostaje sie go za 670 zł..więc 130 zł zostaje w domu...Poza tym nie wiem, czy za Nexusa z 3G opłaca się płacić 1200 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.