Skocz do zawartości

WinXP64 wiecznie żywy


Przem0l

Recommended Posts

W tym poście http://www.gurupc.pl/index.php?/topic/2014-i7-3770-4x-41-ghz-32-gb-ram-ramdrive/ marudziłem, że XP już nie daje rady bo faktycznie jakby lekko zacinał. Było to przy 32 GB RAMu z ustawionym 25 GB RAM Drive.

 

Wczoraj zapuściłem "w robocie" na jednym wirtualizatorze ikspeka z 110 GB RAM (bo maszynka była nieco obciążona) ale było mi mało. Dziś odpaliłem ten system na innej nodzie (w tym samym klastrze failsafe) i dałem mu 150 GB. Co prawda XP 64 Pro widzi "tylko" 128 GB RAMu, ale dało się wycisnąć nieco więcej. Oto obrazek :)

 

Dołączona grafika

 

134 GB to całkiem niezły wynik jak na staruszka. Szkoda, że RAM Drive mogłem ustawić jedynie na 110 GB (107 na NTFS). W każdym bądź razie te sto giga całkiem wystarczy na zabawy wymagające IOPSów.

 

Czemu XP? Sentyment.

A jak się mają wasze ikspeki? :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Coś mnie korci żeby postawić na kilku wirtualizatorach parę takich ramdrive, zestawić je jako LUNy na biednym xpeku... i wtedy złączyć je jako stripe. Choć może 2012 DC nada się do tego lepiej... . Te zabawki szybko mi się nie znudzą ;). Tak się zastanawiam, czym zapchać stripping ośmiu LC 8 Gbit/s pomiędzy tymi wirtualizatorami... Może masz jakiś pomysł :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...