Skocz do zawartości

Która płyta ?


Grzegorz

Recommended Posts

Ostatnio nawaliła mi płyta GIGABYTE F2A85XM-HD3 (brak obrazu i to na pewno wina płyty) i z tego powodu mam pytanie odnośnie  płyt (bo już nie chcę się pakować w firmę GIGABYTE wieżę tylko firmą których płyty miałem i były nie do zdarcia ASROCK i ASUS) : ASROCK FM2A75M-DGS /BULK AMD A75 Socket FM2 (PCX/V  , ASROCK FM2A75M-DGS AMD A75 Socket FM2 (PCX/VGA/DZW  , ASROCK FM2A55M-DGS /BULK AMD A55 Socket FM2 (PCX/V  , ASROCK FM2A55M-VG3 AMD A55 Socket FM2 (PCX/VGA/DZW  a mianowicie która z tych płyt tak naprawdę nie posiada karty graficznej a wykorzystuje układ zintegrowany w procesorze ? Bo sprawdzając lub pytając o specyfikację tych płyt opis jest bardzo pokrętny i w każdym sklepie inny a ja posiadam AMD APU A6-5400k 3,6GHz BOX (FM2) i nie potrzebuje płyty posiadającej wbudowaną kartę graficzną a chciałbym wykorzystać kartę graficzną zintegrowaną w procesorze. Z góry dziękuję za odpowiedź bo nie wiem którą płytę wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ciężko jest mi coś doradzić. Będzie już z 7 lat kiedy nie miałem amd w rękach. Ja osobiście mam niezbyt miłe doświadczenia z asrockiem więc pozwolisz, że nie zarekomenduję żadnej z płyt :).

 

A ja wręcz odwrotnie uważam że płyty ASROCK i ASUS są nie do zdarcia  a inne to już zależy na jaki egzemplarz się trafi ale może szarpnę się na którąś z tych: ASUS F2A85-M LE FM2 AMD A85X, ASROCK FM2A85X Extreme4 AMD A85X Socket FM2 SATA3 , ASUS F2A85-M LE AMD A85X Socket FM2 RAID DDR3 mATX albo w końcu sprzedam to wszystko co mam i z AMD ucieknę w kierunku Intela: ASROCK H77M H77 1155 DDR3 HDMI USB3.0 SATA3Płyta główna MSI B75MA-E33 /B75/DDR3/SATA3/USB3/PCIe3.0/s.1155/mATX BOX HDMI + Procesor INTEL Pentium G860 3.0GHz/2x256KB L2/3MB L3/s.1155/BOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...