Skocz do zawartości

Creative ZiiO 7 cali.


waaldii

Recommended Posts

Moje pytanie dotyczy tabletu jak w temacie, czy opłaca się go kupować? Jeśli nie, to co kupić w podobnej cenie czyli około 250 zł?

 

Na allegro jest kilka aulcji, jak na przykład ta: http://allegro.pl/creative-ziio-7-dodatki-i3095056174.html

 

Jedyne co mnie martwi to wersja Androida i prędkość procesora. O ile Androida można zaktualizować, to z prockiem nie zrobi się nic. Nie będzie przeszkadzał? Tablet będzie raczej wykorzystywany to robienia różnorakich notatek oraz do przeglądania sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

@waaldii

Po pierwsze 10 cali ;). 7 cali to jest "taki większy telefon". Czasami jest mi ciężko odnaleźć się na Samsungu Galaxy S3 ponieważ ma za .. mały ekran. Te ~5 cali z HD to za mało żeby rzeźbić na pulpicie zdalnym. Od biedy da się ale wolałbym Samsung Note. Tak więc pisząc "tablet" i "7 cali" to chyba jest małe nieporozumienie ^^.

Ten model ma pół giga ramulcu. To zdecydowanie za mało żeby cokolwiek sensownego odpalić na najbardziej zasobożernym mobilnym systemie jakim jest googloid. No chyba, że jesteś cierpliwym człowiekiem. Waaldii, nie lepiej kupić w jakimś markecisku 10 cali na promocji? Tez będzie biedne do bólu ale przynajmniej będzie większe o ~1/3. No i co najważniejsze - będzie to "nowe" i z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

200 zł byłoby dla mnie ok - sam tablet jest sprawny, ma tylko 2 wady:

 

1. Porysowany przycisk reset - to od częstych kombinacji z romem i jego ponownym wgrywaniem. Bawiłem się trochę w CM na tym urządzeniu

2. Brak romu Lark - w tym momencie jest wgrany rom Kiano z bliźniaczego urządzenia (chodzi tak samo), ponieważ na romie który udostępnia Lark nie działa dotyk :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...