Skocz do zawartości

Gdzie kupić hosting?


Recommended Posts

Hmm... a jaki to ma sens? 9 zł miesięcznie x 12 = 108 zł

W Hekko za tyle mam 6 GB danych i 40 transferu na miesiąc. Nawet jeśli będzie więcej w pakiecie to co z tego, skoro support będzie obcojęzyczny.

Jak wyjaśnić po angielsku techniczne tematy? Chyba to kiepski pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zapytałem google o opinie o tym hostingu, kliknąłem w pierwszą odpowiedź i tak 2/3 jest negatywna(przynajmniej na pierwszej stronie). To nie zachęca.

Przy serwerze nie tyle najważniejsza jest najniższa cena, co raczej maksymalna jego stabilność. Co mi po hostingu który zalicza pady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hmm... a jaki to ma sens? 9 zł miesięcznie x 12 = 108 zł

W Hekko za tyle mam 6 GB danych i 40 transferu na miesiąc. Nawet jeśli będzie więcej w pakiecie to co z tego, skoro support będzie obcojęzyczny.

Jak wyjaśnić po angielsku techniczne tematy? Chyba to kiepski pomysł...

Sprawdziłem, żeby być dokładnym. Hosting: godaddy.com za 1.59€ miesięcznie mamy:

100 gb przestrzeni dyskowej

Nielimitowany transfer

Brak ograniczeń czasu procesora.

Przy tej ofercie Hekko jest 100 lat za murzynami. Pytanie czy stać cię na tak biedne rozwiązania.

Żeby nie było-ta domena stoi na vps, bo ipb to wymagający skrypt, a mnie szlag trafiał na współdzielonym hostingu. I przede wszystkim mam pełną władzę nad serwerem.

I na koniec. Polski support? 90% tematów pomocy jest po angielsku. A najtańsze oferty hostingowe nie oferują darmowego supportu.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Oferty bez ograniczeń transferu nie istnieją - kiedy strona zaczyna obciążać porządnie serwer to konto wylatuje, mialem już taką sytuację.

Założyłem już to konto na hekko na weekendzie. Dzisiaj o 10.10 wysłałem 4 pytania, o 10.18 miałem odpowiedź, więc support istnieje.

Z czystej ciekawości przetestuję też hosting o którym piszesz, chociaż na pewno na nic zagranicznego na dłużej bym się nie zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...