Skocz do zawartości

[JAVA][WEB][IDE] WaveMaker


BigKoma

Recommended Posts

Krótko, macie jakieś doświadczenia z narzędziem jak w temacie?

 

Ktoś coś może więcej o nim powiedzieć?

 

Może, przetestujesz i wyrazisz swoją opinie?

 

http://wavemaker.com/

 

"Pobawiłem" się tym narzędziem przez weekend i jestem nim zachwycony. Projekt prowadzony pod skrzydłami WMWARE, sugeruje potężne narzędzie dobrej jakości. I takie właśnie wrażenie sprawia. W polskiej sieci, w zasadzie o nim cichosza (jedynie ktoś na GoldenLine się nim zainteresował), a to mnie martwi. W moich oczach narzędzie jest tak genialne, że aż nieprawdopodobnym jest tak nikłe zainteresowanie nim.

 

Dlatego czekam na opinie/zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jestem sceptyzny wszelkim WYSIWYG,ok proste stronki na tym budować można ale skomplikowane już raczej nie. Sun kiedyś miał takie narzędzie i też się nie przyjęło. A w dodatku jeśli to tworzy aplikaje J2EE to strzał w stopę bo kto małe stronki będzie na tym stawiał. Ale w wolnej chwili zobaczę może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 4 weeks later...

Ja jestem zwolennikiem wszystkich IDE, a właśnie WM jest takim IDE tylko działającym w przeglądarce.

 

ok proste stronki na tym budować można

 

1. WM nie został stworzony do "prostych stronek", bo to faktycznie byłby przerost formy nad treścią.

WM jest stworzony do szybkiego tworzenia aplikacji web-owych bazodanowych!I faktycznie znacznie przyspiesza tworzenie takich aplikacji.

 

Przedsmak tego co w tym tworzę znajdziecie tu:  http://efarma.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

BK, ten twój programik to tak muli, że chyba nie jest najlepszą reklamą :). Bez przesady... czy to stoi na Commodore? Ale ja pytam poważnie :).

Chciałbym sobie wyobrazić rozbudowaną apkę z dużym słownikiem i wieloma userami pracującymi w tym samym czasie. Jesteś pewien, że lepiej jest użyć tego czegoś a nie "zapłacić i mieć z głowy"? Mówię o płatnych rozwiązaniach.

Nie bójmy się słowa "płatne". Płatne - to nasz przyjaciel. Skoro robimy platformę biznesową, to znaczy, że chcemy przyciągnąć i utrzymać klienta biznesowego. Jak dostanie on padaczkę (za którą naturalnie będzie płacił) to poszuka sobie innego partnera. Kasa zainwestowana w technologie zawsze się zwróci. Oczywiście jeżeli robimy to z głową a nie pozwalamy żeby handlowiec sam nam dobrał "optymalne rozwiązanie", które optymalne to może i jest ale dla jego prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...