Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem;/


MaQu

Recommended Posts

Witam mam taki problem juz od pewnego czasu . Zaczelo sie od tego ze gdy gralem w pewna gre (Lineage2) laptop sie ladowal i nie sprawdzalem stanu bateri. Potem zaczelo pipczeć ze laptop jest rozladowany. zdziwilem sie i okazalo sie ze jak gram w lineage 2 lub w Lol'a i tez w inne gry laptop mi sie nie laduje . Co najdziwniejsze to to ze jak np siedze na necie to wszystko git. Nawet jesli mam gre zwinieta i jest na pasku wszystko git. Rozwine gre znow nie dziala ;/ Prosze o pomoc ;/

jesli pomoze to model laptopa : Toshiba satelite l500-210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Możesz nie mieć na to wpływu, bo coraz modniejsze są tego typu zabezpieczenia. W moim telefonie (HTC ONE X) w momencie gdy jest podpięty pod ładowarkę i procesor pracuje pełną mocą następuje przerwanie ładowania, aby telefon się nie przegrzał. Myślę, że u ciebie może być podobnie. Zapewne masz zainstalowane wszystkie programy producenta (asystent baterii, wifi, itd) i stąd może wynikać to dziwne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • Odłącz Zasilanie
  • Wyłącz komputer
  • Wyjmij baterię
  • Podłącz zasilanie
  • Uruchom komputer
  • Prawy klawisz myszy na mój komputer -> zarządzaj, rozwiń kategorię Bateria, prawy klik na Microsoft ACPI Compliant Control Method Battery i odinstaluj go
  • Wyłącz komputer
  • Odłącz zasilanie
  • Włóż baterię
  • Podłącz zasilanie
  • Uruchom komputer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

A co jeśli np mam jakiś na baterii napisany poziom baterii i mam tam jakiś przycisk kompletnie nie wiem do czego służy ale go nacisnęłam, a od pewnego cxzasu mój laptop ma baterię w pełni naładowaną przez 15 minu t i jest rozładowana i znowu muszę podłączać ją do ładowarki. Czy to może oznaczać zużycie baterii tak jak w telefonie i trzeba ją wymienić? Czy ja coś zepsułam?? Mam laptopa z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...