Skocz do zawartości

PC sam się restartuje


radgac

Recommended Posts

Witam , właśnie zakupiłem nowy komputer o takich parametrach

intel i7 -3770

GeForce 570

płyta główna MSI z77A-G41

zasilacz tracer be cool 620w

Problem polega na tym że komputer sam się wyłącza najczęściej przy starcie windowsa.(jedynie w trybie awaryjnym mogę normalnie działać) Mam sterowniki do karty graficznej więc nie wiem co może być problemem. Komputer kupiłem 3 dni temu więc na pewno nie skończyła mu się pasta na procku . Dodadkowo przy starce wydaje dziwne "trzeszczące" dźwięki. Komputer był składany przez informatyka więc wykluczam opcję że źle złożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zacznijmy od jednej podstawowej kwestii na start. Komputer się wyłącza, czy też restartuje? Bo obecnie nie jestem tego jasno stwierdzić po twojej wiadomości. Jeśli się restartuje, to czy wyłączyłeś mu automatyczny restart przy BSODach? Aby "włączyć pokazywanie komunikatów BSOD" wchodzisz we Właściwości systemu -> Zaawansowane -> Uruchamianie i odzyskiwanie -> Ustawienia -> Odznaczasz opcję "Automatycznie uruchom ponownie". Jeśli nie miałeś wcześniej odznaczonej ten funkcji, to możliwe jest że następnym razem zamiast restartu, ujrzysz niebieski ekran z kodem błędu gdzieś w dolnej części komunikatu. Jeśli tak się stanie - spisz go i pokaż go nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...