Skocz do zawartości

Szum w głośnikach i reset kompa


Drager666

Recommended Posts

Witam, jak w temacie, komputer ma problem od dłuższego czasu, nie wiem co się dzieje. Jednostka jest dość stara, system win xp. Podczas pracy w głośnikach nagle słychać szum, komp się restartuje. Po odpaleniu oczywiście komunikat o odzyskaniu sprawności po poważnym błędzie, raport wygląda tak:

BCCode: 1000008e BCP1: C0000005 BCP2: 00000000 BCP3: A9FB8CB4

BCP4: 00000000 OSVer:5_1_2600 SP: 2_0 Product 256_1

Szczegóły tak:

C:\DOCUME~1\drager\Ustawi~1\Temp\Wer9291.dir00\Mini091312-03.dmp

C:\DOCUME~1\drager\Ustawi~1\Temp\Wer9291.dir00\\sysdata.xml

Nie jestem zbyt mocny w te klocki, proszę o pomoc co mogło się stać, lub jakich ewentualnie jeszcze informacji o sprzęcie udzielić aby dojść do powodu usterki.

Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Kliknij przycisk Start, potem prawym przyciskiem kliknij Mój Komputer i wybierz Właściwości. Kliknij zakładkę Zaawansowane -> Ustawienia w sekcji Uruchamianie i odzyskiwanie -> Odznacz Automatyczny restart. Teraz gdy znowu pojawi się szum w głośnikach i powinien być restart, pojawi się niebieski ekran i komunikat o błędzie. Komunikat o błędzie znajduje się gdzieś na dole i przyjmuje formę tekstu np. IRQ_LESS_OR_EQUAL. Gdy tak się stanie, daj nam znać jaki komunikat się pojawił. Możesz też podać kod błędu który przybiera formę typu np. 0x00000b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...