Skocz do zawartości

Dziwne zjawisko w grach MP


radgac

Recommended Posts

Witam, zauważyłem u siebie że w grach MP mój komputer wogule sobie nie radzi. Np taki Team Fortress 2 jego wymagania minimalne to:

- System: Windows 7/Vista/XP

- Procesor: jednordzeniowy o taktowaniu 1,7 GHz

- Pamięć:512 MB RAM

- Karta graficzna: zgodna z DirectX 8.1

- Miejsce na dysku: 10GB

A moja konfiguracja to:

Intel core 2 duo E4600 @ 2.40 GHz 1 GB Ram Ninvdia GeForce 9600 GT Do tego internet 25 mb na sekundę i windows XP 32 bity.

Niby powinien działać a już w trakcie ładowania zawiesza się tak że jestem zmuszony go resetować. Próbowałem reinstalować grę ale to nic nie dało. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Te minimalne wymagania są z dnia premiery chyba. W tej grze dużo się zmieniało na przestrzeni lat i te wymagania nie są już zbyt wiarygodne. Ale to raczej nie jest wina za słabego komputera, bo jednak powinna się uruchomić, ja na lapku ostatnio grałem, który jest słabszy. Co prawda masz tylko 1 GB ramu, mój laptop ma 4 GB ale to nie powinien być raczej problem . Spróbuj przeinstalować/uaktualnić sterowniki karty graficznej. Sądząc po drugim temacie, twój komp musi być ostro zawalony, jeśli utrata połączenia do internetu go zawiesza. Może powinieneś po prostu przeinstalować system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Niestety aktualizacja sterowników nic nie dała. Może lepiej opiszę problem. Gdy włączam grę ( w tym przypadku TF2) w menu wszystko jest w porządku, za to gdy dochodzi do ładowania PC wariuje. Najczęściej po prostu w końcowej fazie loadingu komputer zawiesza się i choćbym nawet zostawił go na godzinę , nic oprócz resetu nie pomaga. Zaznaczam że z grami single radzi sobie bez problemu.(chyba że próbuje odpalić jakieś gry z kosmicznymi wymaganiami :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Micz ma rację to może być coś z wymaganiami gry - jeden z moich kolegów z którym gram w BF3 po sieci ma zawsze problemy na dużych mapach (na 64 graczy). Wbrew pozorom procesor jest obciążony o wiele mocniej podczas gry po sieci niż w single. Działający tryb dla jednego gracza to jeszcze nie sukces.

Zacznij od najniższych możliwych ustawień graficznych i powoli je zwiększaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...