Skocz do zawartości

Pozycjonowanie – 1000 linków na stronach typu Wiki.


WodzimierzAdamski

Recommended Posts

Pozycjonowanie – 1000 linków na stronach typu Wiki.

Aby zaistnieć w internecie trzeba o to odpowiednio zadbać. Najważniejszym elementem jest troska o odpowiednią pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu zwiększy się liczba osób, które będą odwiedzać naszą stronę.

Przedmiotem mojej oferty jest dodanie 1000 unikalnych artykułów, zawierających w swojej treści jeden link na strony typu Wiki. Duża liczba odnośników dobrej jakości, jest podstawowym elementem budującym pozycję twojej strony. Tym co wyróżnia oferowaną przeze mnie usługę, jest to, że polega ona na dodawaniu treści tylko na strony z PageRank wyższym niż 1. W ten sposób, masz pewność, że każdy artykuł zostanie zindeksowany przez Google.

Dzięki temu, że artykuły są dodawane na strony oparte o skrypt mediaWiki, są one najbardziej cenione przez wyszukiwarkę Google.

Każdy dodany artykuł jest unikalny, a treści te dodawane będą na wyselekcjonowanych stronach opartych na skrypcie mediaWiki. Strony te umieszczone są na różnych domenach. Wszystkie strony posiadają PageRank wyższy niż 1, a każdy dodawany artykuł ma co najmniej 2000 znaków.

Koszt usługi to 100zł. 10% zniżki dla każdego, kto poda kod promocyjny [GURU]

Po więcej informacji, proszę pisać na adres [wodzimierzadamski@gmail.com], nie odpisuje na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Podejrzewam, że baza którą się szczycisz i te teksty które chcesz pchać to zwykły spam z mieszary. I szczerze to nie krytykuję Cię za to, bo robię tak samo, tylko ostrzegam przed blastowaniem swoich stron firmowych/forumowych bezpośrednio z takich śmieci. Google patrzy - na linki po ostatniej aktualizacji jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Btw, myślę że przyda się to do poczytania wszystkim:

http://techniki-pozycjonowania.pl/wiki-sa-niebezpieczne-skutecznosc-programow

Pozyskiwanie linków ze stron typu Wiki to postawienie strony i instalacja na niej tego skryptu co używa Wiki :). Także linki takie jak inne pozyskiwane w ten sposób. Nie mówię, że złe ale nie mega super ekstra wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...