Skocz do zawartości

Gdzie jest granica obciachu?


Ralliart

Recommended Posts

W porównaniu do innych produkcji z pod znaku TV4 akurat ten program ma przebłyski, ale powód jest tylko jeden: jest za krótki na to, aby więcej pokazać. No i ma przebłyski. Swoją drogą obejrzyjcie sobie to zobaczycie co mam na myśli. Występują tam królowie podrywu z którymi nikt nie ma szans. :D Tym tematem zmierzam do tego, że tak właściwie ostatni nie ma żadnej pozytywnej osoby wykreowanej przez media. Czy show-biznes w tym kraju to tylko półgłówki w Big Brother i wątpliwe gwiazdy w Tańcu (wszelkich jego odmianach) lub śpiewające "osobistości". No i na dokładkę Ranking Gwiazd? Tak sobie myślę, że prawdziwą rozrywkę poza internetem ciężko znaleźć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ranking gwiazd? Nowości z TV4? Ludzie, czy Wy nie macie czego oglądać? :D:P :P

Poważnie, aż tak jest źle z ofertą telewizji kablowych? Bez jaj, ja jestem przytłoczony tym co mi oferuje mój dostawca i w zasadzie jakbym się zwolnił i sklonował żeby siedzieć cały dzień przed telewizorami to i tak bym nie obejrzał wszystkiego co ciekawe bo tego nie da się po prostu ogarnąć.

Granica obciachu jest tam gdzie pojawia się user, który wciąga papkę i domaga się jej więcej. Wiadomo, że o gustach nie powinno się dyskutować więc za "papkę" niech każdy sobie sam wklei co mu się żywnie podoba :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...