Skocz do zawartości

Problem z pingiem w LoLu.


Recommended Posts

Brat cioteczny ma internet radiowy, nie wiem nawet jakiej firmy. Prędkość: 6 MB/s. Od jakiegoś czasu - 1/2 miesięcy ma problem z pingiem w grze League of Legends (w inne gry multiplayer nie gra, nie mam możliwości zweryfikować czy problem występuje też w innych grach). Problem polega na tym, że podczas gry, co jakiś czas rośnie mu ping do niewyobrażalnych wartości. Jeszcze niedawno było to 400, czy 600. Ale ostatnio zaczął mieć pingi rzędu 10 000!

Facet od internetu po obejrzeniu jego kompa powiedział że naprawił błąd. 2 dni po wizycie problem znów zaczął się powtarzać, po rozmowie tel. gość zasugerował zainstalowanie antywirusa Comodo. Brat poprosił mnie o pomoc więc to zrobiłem. Comodo to gó*** jakich mało. Mulił kompa, blokował wszystko co chciało skorzystać z neta. Ale po przeskanowaniu nie wykrył wirusów. Zmieniłem mu oprogramowanie na AVG. Ponownie nie wykryto żadnych wirusów. Ciekawe jest to, że facet mówił że to wirus zmienia mu wartości adresu IP z którym łączy się jego komp!!!

Odinstalowałem mu różne podejrzane programy i jak na razie działa. Ale co może być tego przyczyną? Podejrzewam starego wirusa: Avasta o blokowanie niektórych pakietów. Chodzi o to, że niby go odinstalował, ale ten antywirus uruchamia się ze startem systemu i wywala jakiś error. Nie ma go w procesach, ani w dodaj usuń programy. (Odinstalowywał Revo Uinstallerem) Ale widać że aplikacja działa, po tym że jest okienko menu po prawej stronie. Jego plików z dysku C nie da się usunąć bo "program jest w użyciu". Jak toto usunąć i czy może on powodować problemy z internetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...