Skocz do zawartości

Valve i Daily Wishlist Giveaway


Beo

Recommended Posts

Nie wiem czy słyszeliście, ale od 1 grudnia na Steamie codziennie losowanych jest 10 osób, które dostają 10 gier ze swojej listy życzeń za darmo. Dodatkowo codziennie jest promocja (obniżka) na jedną grę. Warto spróbować, szanse małe, ale choć cieniutka możliwość wygrania (w moim przypadku) Battlefielda 3, Portala 2, AC: Revelations, Bastion, Trine 2, GTA IV itd. jest niesamowita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A może się jednak pomyliłem :), bo byłem pewien, że to ma trwać 10 dni, a jak widzę nadal trwa :).

Ja tam steama lubię, a zwłaszcza jego promocje. Nie rozumiem niechęci ludi do steama.

BTW Orygin jest dużo gorszym klientem od steama. Tak w ogóle to chciałbym wygrać, ale też miałbym w co grać przez najbliższe 2 lata chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No właśnie coś mi się zdawało, że trochę krótko, jeżeli to się w grudniu zaczęło : ) Ja też nie mam problemów ze Steamem, chwalę sobie :) Znajomym raczej Origin nie przypadł do gustu, ale nie użytkowałem, to nie oceniam.

Jeszcze co do promocji, naprawdę warto wziąć udział, nic nie tracisz, a ewentualna wygrana ogromna : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

O originie powinien być inny temat, więc jeżeli chcecie to zrobię jego małe review ;) Ale szału nie ma - także to był taki żart z mojej strony. Póki co EA zmusiło do niego bo BF 3 uruchamia się przez przeglądarkę aktywując przy tym Origin (czas uruchamiania bardzo długi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie każda aplikacja, która musi chodzić w tray'u, aby gra działała to dodatkowy śmieć w systemie. Fakt, że sklep Valve jest lepiej zaopatrzony, ale w większości wypadków ceny są lekko przesadzone. Ostatnio sprawdzałem ile kosztuje Red Alert 3 i wyskoczyło mi 19,99 Euro... W zwykłym sklepie wychodzi dużo taniej. Szkoda, że nie ma żadnej dystrybucji z polskimi cenami uruchomionej przez rodzimych dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No niestety ceny dla Polaków są dobre tylko w promocji, ale to raczej normalne, przeciez nie zrównają cen do naszych. Co do polskiego sprzedawcy to cenega wchodzi na rynek cyfrowej dystrybucji i bliżej im do Gamersgate niż Steam. Na razie mają głównie gry wydane przez siebie, ale dołączają też kolejni dystrybutorzy np. Ubisoft Polska.

http://muve.pl

Np. R.U.S.E. za nie całe 22zł, Euroa Universalis III i Hears of Iron III za niecałe 23, AC: Brotherhood za 52 zł.

Co prawda, jeszcze to nie są jakieś super promocyjne ceny, zwłaszcza AC, ale mam nadzieję, że ten sklep się rozkręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...