Jump to content
Sign in to follow this  
cazinos

Problem z instalacja Adobe flash playera na mozilli

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie mam problem z instalacja flasha na przegladarce mozilli, W ogole nie wiem jakim cudem przestala dzialac wtyczka jako ,ze nic nie robilem, probowalem zainstalwoac i caly czas wyskakuje ten sam blad przy 50% ,ze 'aplikacja jest obecnie uzywana'. Odinstalowalem flasha,ale nic to nie dalo,blad ciagle ten sam. Na internet explorerze odinstalowalem i zainstalowalem adobe flash playera na nowo i dziala natomiast na mozilli nie. Aktualizowalem mozille i nic to nie dalo, Czytalem pare artykulow na ten temat ,jednak zaden nie pomgl.

Tak jak pisze Ralliart: usunąć mozille i za pomocą aplikacji CCleaner zrobić czyszczenie dysków/rejestru. Dopiero potem instalować i pozwolić przeglądarce dociągnąć/podpiąć brakujące wtyczki samodzielnie.

Wejdź w Manager zadań (Ctrl + Shift + Esc) przejdź do procesów i sprawdź czy nie siedzi tam dzidostwo. Jak zabijesz proces powinno pójść. Ale skoro temat się nie rozwija wnioskuję, że po restarcie PC i próbie instalacji ponownie wszsytko poszło gładko.

No bez jaj... od kiedy flash ze strony Adobe jest niekompatybilny z najnowszą Mozillą? Ja osobiście używam betę 10 Firefoxa i flash mi chodzi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...