Skocz do zawartości

Jaka sieć komórkowa?


QumcH

Recommended Posts

Sprawa wygląda tak, że mam już dość tego, że w sieci Orange jest tak słaby zasięg. Cóż z tego, że mam ofertę Orange Free i "darmowy" internet, jeżeli nie mam odpowiedniej prędkości, żeby z niego wygodnie korzystać :/. I chciałbym od was usłyszeć opinie na temat zasięgu i oferty mobilnego dostępu do internetu w taryfie na kartę w sieciach T-Mobile, Play i Plus. Moja cierpliwość dla sieci Orange dobiega już końca. Zależy mi na miesięcznym transferze na poziomie 100 MB, bo wydaje mi się, że tyle w zupełności powinno wystarczyć :). Mam smartfona z androidem, więc dostęp do mobilnego internetu do podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

T-mobile ma 250MB w większości abonamentów, sprawdź ofertę na ich stronie. Jak powiesz, że chcesz zmienić sieć to też mogą Ci podrzucić coś ciekawego.

Jeżeli miałby abonament to mogli by mu coś proponować gdyby chciał zmienić operatora. A podejrzewam, że chodzi o Orange free na kartę więc nie zaproponują mu nic więcej niż to jakie pakiety są dostępne.Najlepszy zasięg ma w tej chili Plus bez względu praktycznie na to gdzie jesteś. W Play możesz korzystać z nadajników Plusa więc możesz sprawdzić ofertę i porównać tych dwóch operatorów przy czym jak łączysz się z nadajnikami Plusa mając kartę Play dane przesyłane są w Roamingu. Kiedyś było tak że mimo iż miałeś pakiet wykupiony to przy Roamingu była naliczana dodatkowa kasa. Niedawno kolega sprawdzał czy przy Roamingu mając pakiet będzie mu nalicząło dodatkową kasę za dane i okazało się że nie. Dlatego musiałbyś sobie to sprawdzić (w regulaminie lub w salonie zapytać) jak to w końcu jest na dzień dzisiejszy.Miałem wcześniej Erę (obecna T-Mobile) i zasięg był fatalny. Przeniosłem numer do Play. Z ciekawostek dodam, że pomimo przeniesienia numeru przychodziły mi dalej smsy promocyjne z Ery np. "Dołąduj konto za minimium x zł a podwoimy Twoje doładowanie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Czy Waszym zdaniem sieć T-mobile że tak powiem zniszczyła się od czasów Ery czy pole[szyło się? Jestem w play i strasznie mnie meczy zasięg jaki oni mają-  czyli u mnie nikły... - i chiałabym zmienić operatora z tym, że nie chciałabym wybrać dla siebie najgorszej oferty tak jak to zrobiłam w play... bo niby taka super oferta była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...