Skocz do zawartości

Samsung P7300 Galaxy Tab


trey

Recommended Posts

kompletnie nie znam się na tabletach itp urządzeniach, a mam zamiar sprawić prezent mojej córce pod choinkę:). Czytalem ostatnio troche prasy fachowej na ten temat i w wielu aktykułach pojawia sie Samsung P7300 Galaxy Tab 8.9. jednak wiecie jak to z gazetami... pytanko do użytkowników tego sprzętu - warto? ma to być prezent, a nie skrzywdzenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Najpierw żona, potem córka. Masz pod górkę, nie ma co :D

Ciężko powiedzieć czy skrzywdzisz czy nie. Kwestia wymagań, ale jeżeli żonka nie jest ogarnięta to się wszystkim będzie cieszyć. Ze swojej strony polecam dopłacić i kupić ASUS Transformer Pad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak to bywa z prezentami, zależy dla kogo i czego oczekuje się od tego typu sprzętu. Ja posiadam Asusa Transformera wersją 32 GB bez klawiatury i modemu 3G, jak kupowałem jeszcze wersji z 3G nie było, ale pewnie i tak bym nie kupił bo sklepy liczą sobie o 300- 400 zł więcej za tą możliwość, a ja i tak rzadko korzystam z niego na zewnątrz, a po za tym zawsze można udostępnić internet z komórki. Co do tabletów to na pewno sprawdzają się do przeglądania internetu, oglądania filmów, przeglądania zdjęć, grania w proste gierki, obsługi emaila. Ogólnie mówiąc to wszystkich czynności z wykorzystaniem internetu po za bardziej wymagającymi aplikacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...