Skocz do zawartości

Battlefield 3


Rogal

Recommended Posts

  • 1 month later...

Planuję w ten weekend zakupić BF3, bo jest promocja na Origin (-50%). Tylko mam pewne wątpliwości co do wymagań sprzętowych. Czy gra będzie dobrze chodziła na moim sprzęcie (jeśli tak, to na jakich ustawieniach)? Może macie podobne konfiguracje? Proszę o w miarę szybką wypowiedź :)

Intel Pentium Dual-Core E5200 2,5GHz @ 3,0GHz

Kingston HyperX 4x1024MB RAM 1066MHz

Gigabyte Radeon HD 4850 512MB GDDR3 (256bit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Grę zakupiłem zgodnie z zapowiedzią :) Przeszedłem już kampanię, jest rewelacyjna, bardzo dużo akcji. W multiku dopiero raczkuję, ciężko odnaleźć się na tak dużych mapach (choć grałem już wcześniej w Bad Company 2) :) Co do wydajności, no cóż, jest jak jest, w multi komp już nie do końca wyrabia. Podkręciłem dzisiaj procesor jeszcze do 3.3GHz i jest troszkę lepiej, ale występują zauważalne spadki klatek. I widać, że to wina procesora. Oj przydałyby się teraz cztery rdzenie... Bardzo chętnie pogram wspólnie z wami po multi. Na Origin i w Battlelogu znajdziecie mnie pod takim nickiem jak na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

Moja irytacja dotycząca samego Battlefielda 3 sięga zenitu. Od kilku ostatnich meczy gra mi brzydnie bo się krzaczy. Albo się nie zapisują statystyki, albo się wiesza. Nie wiem czy to PB znowu daje się we znaki, czy może sterowniki od Grafiki (nie wierzę w ich uber optymalizowane stery pod BF 3).

Ogólnie wielki minus za takie podejście do tematu.

A tak poza tym to się nie możemy coś zgrać, a widzę że z ekipą ostro po Conquestach lecicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Bo Conquest to jest to :P Serio - rush mnie irytuje i to mocno z dwóch powodów:

1. Mało punktów. Na conquest 10 000 to nie problem, na rushu ten sam wynik jest ciężki do powtórzenia. Zdecydowanie wolę przejmować flagi, nie interesuje mnie nawet specjalnie wybijanie wszystkiego co się rusza w okolicy przy okazji.

2. Za długa rozgrywka - często na serwerach jest ustawione 200% ticketów i nawet najwięksi lamerzy w końcu dają radę zniszczyć drugi przekaźnik i tak w kółko. Raz grając na rush broniliśmy się dobrą godzinę zanim nas pokonali dwa razy będąc o włos (kilka ticketów) od pokonania przeciwnika. W drugą stronę atak trwał 14 minut z małymi problemami na dwóch ostatnich przekaźnikach. Działo się tak bo tak naprawdę tylko czterech graczy z naszej ekipy grało 100% objective.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...