Skocz do zawartości

Laptop czy iPad, który lepszy, który kupić?


jacooo3666

Recommended Posts

Zastanawiam się czy lepiej kupić Laptopa, czy iPada. I nie wiem który jest lepszy.

I proszę was o radę.

A potrzebowałbym lekkiego, przenośnego urządzenia na którym mógłbym poza oczywiście przeglądaniem stron internetowych i czytaniem wiadomości móc także do takiego urządzenia, mam tu na myśli iPada, podłączyć do niego: Pendrive'a, zewnętrzny dysk twardy, zewnętrzny tuner naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), zewnętrzną klawiaturę (choć tu nie jestem pewien czy trzeba by było, bo jakby się na iPadzie łatwo i przyjemnie pisało, to ona nie była by mi potrzebna), kamerkę internetową, czy można by było oprzeć iPada tak żeby mógł sobie wygodnie obejrzeć on-line z internetu jakiś film czy serial, chodzi mi czy jest jakaś podpórka do iPada żebym mógł go w nią wstawić i wygodnie obejrzeć film czy serial, jest coś takiego?

Czy iPad ma gniazda USB? Jeśli tak to ile ma takich gniazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to na pewno nie iPad. Po pierwsze nie obsługuje flasha i silverlighta (android też nie), a na tych dwóch technologia działa większość usług VOD. Po drugie iPad nie ma złączy USB, ani kart pamięci i nie będzie miał, może kiedyś będzie tuner dvb-t jako oficjalne rozszerzenie, ale akcesoria do iPada są drogie. Do tych zastosowań które wymieniłeś tylo laptop, o nawet na tablecie z systemem android będziesz miał problem z oglądaniem od.onet.pl, tvplayer.pl i iplex, choć te dwie ostatnie zapowiedziały aplikacje dedykowaną na androida, może ipada też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...