Skocz do zawartości

Pytanie o HTC Titan


trey

Recommended Posts

Witam wszystkich

powiem od razu. Jestem tu nową osobą a zalogowałem sie tylko zeby zapytac was o nowego HTC. Wypuścili go jakoś teraz i mam kilka pytań:

1) jaki będzie realny czas trzymania baterii?

2) jak będzie pracował Windows Phone 7.5 PL ? nie korzystałem nigdy z tego..

3) czym to sie różni od wcześniejszych HTC?

4) czy dostane go gdzieś jeszcze???

CHce go kupić żonie na 5 rocznicę ślubu, bo zawsze jej sie podobało HTC a nie chce kupić bubla. Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ad. 1

To zależy od tego jak dużo odpali na nim twoja żona - z reguły do 3, może 4 dni spokojnie.

Ad. 2

Windows Phone jest przyjemny, ja nie narzekam kiedy pracuję na telefonie z nim wyposażonym.

Ad. 3

Technologią, taktowaniem oraz systemem operacyjnym - z tego co się orientuję to HTC głównie uderza w Androida.

Ad. 4

Szukaj na allegro - jeżeli chodzi o te telefony to "funkiel nówka" jakiegoś znajdziesz.

Jeżeli chcesz to w tej cenie (lub cenie podobnej, którą określisz) możemy znaleźć coś dla twojej żony - niekoniecznie opartego na Windowsie i niekoniecznie popularnego, ale wciąż fajnego i ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Bawiłem się windowsem 7 na Cebicie i ma ciekawy interface, ale jedną wadą tego systemu jest to, że nie jest z byt popularny, microsoft zarabia więcej na androidzie (przez ugody patentowe) niż na własnym systemie. I myślę, że umowa z nokią dużo temu systemowi nie da, bo nokia jest w odwrocie zamykają część fabryk, już dawno straciła pozycję lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

hej, może się podłączę bo faktycznie rzuciła mi się w oczy reklama googlowska komputronika z tym HTC i sobie obejrzałem. Wygląda extra, bawiłem się jakiś czas temu htc hd2, fajna sprawa, ten pewnie jeszcze fajniejszy. Natomiast ciekawe jak sprawdzi się ten windows mobilny - mango, generalnie widziałem w teście na benchmarku że chwalili telefonik i system. Może więc się sprawdzi.

A co do Nokii ? dla mnie skończyła się już lata temu, naprawdę zeszli hmm nisko :D a ich nowe telefony mam wrażenie tylko ich pogrążają ;/ ciężko to pojąć, jak łatwo paść takiej firmie, kiedyś to dla mnie nie istniało nic poza nokią i były to super sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wiesz, Nokię zabiło to, że nie poszła z duchem czasu. O wiele lepsze by były te telefony gdyby odpuścić Symbiana na korzyść Meego oraz Androida. Ale ja poluję na jakąś Nokię, bo czemu nie ;)

Sam system mobilny od MS jest wypasiony - zwyczajny użytkownik korzysta z niego równie płynnie jak z Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

dzięki za komenty - KUPIŁEM, serce mnie bolało ale kupiłem:p. Na allegro nie doszukałem sie, znaczy doszukałem ale był 250zł droższy niż w tym Komputroniku, wiec już kupiłem tam. Ale powiem wam ze sprzecik mistrzowski... az uczulam moją "jedyną" zeby obchodziła sie znim jak z jajkiem, albo mi oddać:P. Mimo wszystko dzieki za komenty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...