Skocz do zawartości

L-L-A-N-O czy L-I-A-N-O?


Rogal

Recommended Posts

Jako, że trafił nam się klient który jest nadmiernym fanbojem nowego rozwiązania AMD to często zdarza mi się rozmawiać z nim o "cudownych" stronach układu APU. Niestety jakoś tak nam nie po drodze, a pierwszy zgrzyt zaczął się w nazwie; jak to w końcu jest?

Z jednej strony L-I-A-N-O jest wygodniej, ale w kilku miejscach, w tym na portalach IT spotkałem się też z wykorzystywaniem nazwy L-L-A-N-O. Nie ukrywam, że pierwsza łatwiejsza, toteż klient z niej korzysta.

A sam układ? SSIE. Naprawdę jestem przeciwny budowaniu komputerów stacjonarnych w oparciu o coś co jest pazerne na wysoko taktowaną pamięć RAM. Do tego ten undervoltage (znacie to określenie na normalnych prockach?) i anomalie temperaturowe (pomiar z wczoraj w tym jakże zawalistym UEFI - 128 stopni C) i jakoś niskie taktowanie jak na procek który domyślnie ma 2,9 GHz.

Skoro już ładuję flame - to ssie w grach. A typ nie chce mi wierzyć, że za 1300 złotych mógł mieć wypasiony niskobudżetowy komputer powstały w oparciu o jakiegoś Phenoma i HD 5770/6770/coś innego (GTS 450).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...