Skocz do zawartości

GamesCon 2011


Micz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Fora mogą się trzymać z kilku innych powodów niż sama gra. Jest to jednak tematyka, którą można poruszać w temacie o promocji forum.

Samo CA prędzej czy później MUSI upaść - zobaczcie na ich podejście F2P, a np, podejście ekipy Frogstera od Runes of Magic albo Riot Games z League of Legends. Model zarabiania opłacalny oraz fair wobec graczy którzy nie chcą płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Raczej form nie będzie się trzymać dłużej niż sama gra, bo zawsze jest więcej niezaangażowanych graczy niż tych zaangażowanych. Zresztą jaki sens byłoby wchodzić na forum jeśli nie ejst się graczem danej gry nawet najlepsza promocja forum nic tu nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Ja tam Nexona nie rozumiem, jakiś czas temu zbanowali mnie. Poszukałem, okazało się że złapały mnie gamelogi. Nic nie używałem więc napisałem na forum: "co ogólnie jest grane?". Nie dostałem żadnej odpowiedzi od ekipy, pisali za to inni, w stylu: u hack and now u cry? Next hacker banned, good one Nexon, itd. Powiedziałem CA dość, jednak po jakimś czasie, z nudów i z chęci pogrania z klanem odpaliłem CA znowu, loguję się i co widzę? Konto jest aktywne, dostałem unbana. I znów idę na forum żeby zapytać się o co biega. Tym razem dostałem odpowiedź, że "niby" wykryli hacki z Cs'a (kiedy ja go w ogóle nie posiadam), żadnego słowa przepraszam. A więc pograłem sobie trochę i kolejny raz odłożyłem CA na kilka tygodni. Niedawno znów chciałem pograć z kolegami, wchodzę do gry i co widzę? BAN. I jak zwykle, szukam na forum. Nic, ani reporta, ani żadnej wzmianki o mnie na liście zbanowanych. Jestem tylko na jednej takiej liście, tej na którą wpisali mnie za pierwszym razem.

Nie mam pojęcia o co chodzi, czekam teraz na odpowiedź. Wysłałem też ticketa do supportu, za pół roku może odpowiedzą.

Nexon nie radząc sobie z hackami, banuje uczciwych graczy. Ci nieuczciwi jak sobie używali różnych czitów, tak dalej sobie używają a ludzie od CA i tak tego nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...