Skocz do zawartości

Dla kogo jest Linux , a dla kogo nie !!


BigKoma

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Widzę, że kolega w grudniu odkopał fajny temat (linuchy vs winzgrozy) to czemu nie miałbym też nawrzucać tutaj goryczy :).

 

Pracuję od lat na Linuxie i wysypał się 2 razy podczas gdy windows 200 razy. Jak widać jest różnica.

Oczywiście, że jest różnica. Różnica w tym, że linuchy padają u mnie właśnie te 200 razy a windows jakoś nie chce paść i to od paru lat. A o system dbam tak jak o samochód (Ralliart - nie śmiać się!!), czyli druty, taśma, sznurek. Oczywiście mam na myśli windows serwerowy czyli XP 64. Stabilna bestia. A co do linuchów... od kiedy mamy kde4 to każde odpalenie systemu może być tym ostatnim. Nawet nie muszę się specjalnie wysilać i zamykać dziwnych paseczków żeby mi padł ixs i to bezpowrotnie.

 

O microsofcie można mówić wiele złego, ale jakoś biznesowe modele się nie sypią. Ciekawe czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 years later...

Hej nie ma znaczenia jaki system, dla każdego coś miłego na windka, że go tak nazwę jest multum wirusów, robali a linuksik ma ograniczoną rzeszę fanów jest przez to bezpieczniejszy moim zdaniem a tak poza tym to kwestia przyzwyczajenia. Ja nie mam problemu z tym na każdym którym usiądę jakoś jadę. Myślę, że trzeba do tego włożyć dużo cierpliwości. Bo każdy prędzej czy później się sypnie a to z naszej lub zewnętrznej winy. Na windka jest więcej programów bo jest więcej użytkowników więc już i tak mają wszyscy wpojone że istnieje majtekkrosowski i nic więcej a to w firmie, a to w szkole więc kto ich miał nauczyć czegoś więcej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...