Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem obrazu GTX 460 1GB OC Gigabyte


Sep

Recommended Posts

Witam. Kilka dni temu kupiłem zestaw komputerowy i mam z nim pewien problem. Otóż podczas grania w jakąkolwiek grę komputerową w tle gry mam migające siwawe (siwe), poziome paseczki. Są one prawie niewidoczne, ale jednakże nie powinno ich być dlatego to zgłaszam. Co może być? Komputer jest nowy, kilka dni temu go składałem. Pytałem kolegów, którzy też mają właśnie tego GTX'a 460 1GB OC od Gigabyte i mówią, że nie mają takiego problemu jak ja. Na jednym forum komputerowym napisali mi, że w nowych monitorach tak jest, jak jest jak ten monitor mam długo i przy starym PC nie było czegoś takiego.

Dziękuję&Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja mam dokładnie taką samą kartę i nie mam z nią problemów. Najlepiej poproś któregoś z kolegów o przyniesienie swojej karty i zobacz czy problem występuje. Jeśli tak to wina monitora. Najlepiej jakbyś sprawdził na dwóch kartach: GTXie 460 takim jak twój i jakiejś innej karcie, wtedy można też wykluczyć że to jakiś problem z kompatybilnością między płytą a kartą (choć to jest mało prawdopodobne). Sprawdź też czy wszystko jest dobrze połączone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zapewne masz 3 złącza do podłączenia w tym GTX'ie. I popatrz na swoją obudowę od tyłu i od lewej strony powiedz mi do którego złącza masz zamontowany kabel od monitora? A ja teraz odpalę monitor na drugim komputerze i zainstaluję tą samą grę. Zobaczymy czy problem się pojawi, czy go nie będzie. Dozobaczonka. Raport zdam za jakieś 20-30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Inna karta? Zamiana kart w PC tak?

Inny monitor - już testowałem. Monitor nie jest w żaden sposób uszkodzony.

Sterownik - starszy, nowszy paski i tak występują.

Test monitora nokia - nie rozumiem?

Inny kabel DVI - Sprawdzę to. To jest ten kabel od monitora do karty taa?

Sygnał VGA - jaki to sygnał, jak na niego przejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wymianie biosu czyli co zaktualizowaniu sterowników? Kabel od monitora sprawny w 100% i myślałem nad zakłóceniami, że wtyczka niedociśnięta i przez to zakłócenia są, ale dociskałem i nadal to samo a na starym pc podłączałem też monitor i nie było tych pasków. Z resztą pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...