Skocz do zawartości

ROMy dla telefonów z Androidem


Rogal

Recommended Posts

Przyznam szczerze, że niestandardowe oprogramowanie do telefonów wyposażonych w systemy operacyjne kusi z dnia na dzień coraz bardziej. W dobie multimedialności telefonów (smartphonów) coraz trudniej obejść się smakiem i nie zainstalować czegoś na swój telefonik.

Jak wiecie, jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu HTC Hero. O jego parametrach możecie przeczytać w kilku miejscach w sieci. Standardowo wyposażony jest w system Android 2.1 (po ostatniej aktualizacji i nie zanosi się, żeby zmienili na coś wyższego). Chciałbym jednak zmienić domyślny OS na coś innego. Co polecacie? I czy waszym zdaniem warto bawić się w instalację modowanych systemów operacyjnych na nasze telefony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 5 months later...

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym jaki ROM wybrałem (dopiero dzisiaj!) to podaję link:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=932377

Pierwsze kilka minut po dłuuuugiej walce z ROOTowanie mnie relaksują. Sam telefon nabrał dla mnie nowego, lepszego znaczenia.

I kilka uwag:

1. Zmiana oprogramowania naprawiła mi problemy z wyświetlaczem (chyba).

2. Elelinux 7 chodzi płynniej niż domyślne oprogramowanie.

3. Wygląda o wiele lepiej!

4. Poprawił się zasięg w moim mieszkaniu - telefon wydajniej obsługuje przekaźniki Plusa z których się u mnie szczodrze korzysta.

Jeżeli chcecie to po świętach zdam kompletną relację co soft może ;) Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...