Skocz do zawartości

Jakie słuchawki dla gracza?


Ralliart

Recommended Posts

Poszukuję usilnie słuchawek do komputera, które miałyby niezły mikrofon i porządne głośniki. Cena to ok 300zł max (i lepiej byłoby, gdyby dało się zainwestować mniej.) Na razie przejrzałem Allegro, ale nie znalazłem żadnych które by mnie porwały na sam widok. Skłaniam się raczej ku przemyślanemu zakupowi, bo muszą mi posłużyć minimum parę lat. Jak na razie mam na oku słuchawki AKG GHS-1

Dołączona grafika

Główne założenia to:

- mikrofon

- wtyk 3,5 (wszystkie ze złączem USB odpadają - mój Xonar nie ma prawa leżeć odłogiem)

- pełne

Cała reszta to wasza inwencja własna. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wszelkiej maści produkty Razera odpadają? Te Starcraftowe są całkiem przyjemne i zmieniają kolory! ;)

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169415800/parentCategoryID.35096300/categoryId.35209700

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.201805300/parentCategoryID.35096300/categoryId.48266200

Te drugie - Razer Orca - są świetne. Ma się ochotę grać cały dzień, nabijać levele i robić wszystko lepiej i dokładniej. Wspaniała jakość dźwięku.

Standardowo możesz targetować w jakieś logitechy czy creativy. Seria Fatality chociaż wiekowa to wciąż dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Bezprzewodowe mają słabsze basy, a to z uwagi na moc jaką może dostarczyć kabel i nadajnik bezprzewodowy. Do tego dochodzi komfort użytkowania (masa).

A co do USB, też mam tego Xonara (miałem go pierwszy ^^) i nie widzę opcji żeby przesiąść się na coś gorszego... Też jakiś czas temu szukałem słuchawet na allegro w podobnej cenie i niestety odpuściłem. Muszisz Ralliart kopsnąć się po sklepach muzycznych, przymierzyć, posłuchać i wtedy kupić na allegro tudzież skąpcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A ja powiem tak. Z uniwersalnych słuchawek warto rozważyć półotwartą (dla niektórych to nawet otwartą) konstrukcję od Sennheiser'a, a mianowicie HD555 - miałem przyjemność współpracować z tymi słuchawkami i są naprawdę UNIWERSALNE. Od muzyki, czy to z komputera czy odtwarza MP3/4 po granie w gry. Osobiście sprawdziłem je w Counter-Strike 1.6 oraz Call of Duty 4 i według mnie przepłacanie za typowe konstrukcje dla graczy mija się z celem. Może co niektóre odgłosy w średnim pasmie były dosyć dziwne, ale odgłosy wybuchów czy kroków przeciwnika oraz jego odpowiednie spozycjonowanie było dla mnie rewelacją. Cena jak wiadomo w granicach 280 do 300zł ale za taką cenę lepszych nie kupisz. Takie jest moje zdanie i proszę ocenić to jako moją subiektywną decyzję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zastanawiałem się sporo nad mikrofonem w innym miejscu i nie jest to zła opcja. Ale zobaczymy, na razie przeszukuję internet. Dziś trafiłem na taki kwiatek:

Coś czuję, że słuchawki które na początku zaproponowałem odpadają z wyścigu. (dla niecierpliwych 1:20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...