Trix33

Wymuszanie wpisanie kodu. Dziwne Procesy

4 posty w tym temacie

Witam, tak to znów ja z porcją kolejnych problemów:)

Od rana miałem już problemy z moim komputerem, otóż zaczęły pojawiać się jakieś dziwne wymuszanie wpisania kodu captcha, co najdziwniejsze wszystko to za pośrednictwem Windowsa XP, mam na myśli, że obraz szarzał, tak jak przy wyłączaniu komputera i wyskakiwała tabela z kodem, oraz napis: Time before Shutdown, czy jakoś tak. Więc pomyślałem OK, przepisywałem kod parę razy, wieczorem włączyłem avasta (przedtem miałem go wyłączonego ponieważ musiałem coś włączyć, a avast mi to uniemożliwiał) Po chwili wyskoczyło MULTUM błędów, a dokładniej komunikatów o zablokowanej stronie (od avasta) było ich ponad 100, więc tutaj się zmartwiłem, otworzyłem menadżer zadań i zobaczyłem tam dziwne procesy, najlepiej jak dam logi z OTL. (Logi dodaje na wklej.org, ponieważ nie mogłem dodać ich do załącznika)

Log:

http://wklej.org/hash/bb5b86fd0c0/

Extras:

http://wklej.org/hash/b66fb3abab5/

Dodam, że zaraz po tym zrobiłem skan Spybotem, wykrył parę rzeczy usunąłem. Teraz czekam na wasze zdanie, czy jest coś czym powinienem się martwić. Czy to tylko moja wyobraźnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie na 100% coś w systemie jest i to nie ulega w ogóle dyskusji. Zainstaluj antywirusa Kaspersky - skanuje system po restarcie zanim wstanie większość usług i powinien dać sobie radę z tym badziewiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainstalowałem Kasperskiego, uruchomiłem komputer ponownie, nic nie dało procesy nadal są, nie da się ich zabić. Procesor cały czas w użyciu ponad 80%...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy;i dwa wyjścia: podłączenie dysku pod inny komputer i pełne skanowanie lub format, bo ratowanie systemu w takim stanie może być niewykonalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.