Skocz do zawartości

T-Mobile?


MisterAdam

Recommended Posts

Sorry, że tak długo nie pisałem, lecz NAJLEPSZĄ ofertą internetową na kartę jest ORANGE! Jak dawna Era się reklamowała, że za 9zł mam 100mb internetu to nie jest wcale tak tanio. Przykładowo w Orange, jest tak, że jak mam taryfę Orange Free, stawka normalna to 1gr/100kb a jak doładuje konto na przykład o 100zł to normalnie jest 100zł i na logikę mam z tego 1gb danych i po 100zł... Ale w Orange Free jest tak, że po doładowaniu 2 minuty później przychodzi sms o treści "Przyznano ci 7GB bonusu do wykorzystania na internet" To znaczy, że z internetu korzystam prawie za darmo. Najpierw schodzi bonus, potem kasa :D W życiu bym nie pomyślał, że Orange jest tak fajne. Napisałem trochę niezrozumiałe za pewne zdania ale jestem strasznie zmęczony a nie mam za bardzo co robić więc zajrzałem tu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Orange i oferta taryfa Orange Free na kartę, to obecnie najlepszy wybór dla stałego dostępu do internetu z telefonu. Szczególnie polecam dla posiadaczy smartfonów z systemem Android. Nie trzeba się martwić o transfer i pieniądze na koncie ;) Jedyne co mnie w Orange wkurza to zasięg, chyba najgorszy ze wszystkich ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

To się Rogal przełącz na nadajniki Plus. Jednocześnie pisz reklamacje ze strony playa. Ja tak zrobiłem i przyznali mi 40 minut do wszystkich sieci. Obecnie Play tłumaczy tą sytuację tym że są zakłócani przez "kogoś" i że problem jest analizowany przez ich techników.

Co do internetu to faktycznie najlepszą ofertę ma PLAY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przełącza mnie automatem, mój HTC resztkami sił pozwolił mi taką opcję ustawić. Szału to jednak nie robi i coraz poważniej zastanawiam się nad zmianą operatora. Ty w mojej okolicy mieszkasz, więc pewnie czasami problemy z zasięgiem miewasz :P A niby (prawie) centrum miasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...