Jump to content

Kolejny generał dostał bana


Przem0l
 Share

Recommended Posts

Toż to się w pale nie mieści, że ludzie hakują na potęgę. I to nawet na ... średnich rangach ^^.

Srebrna bela z piąteczką. Dosłownie kilka FT i double silver. Ale nie, jak już się je ściągnęło to trzeba hakować bo po co mają leżeć na dysku i się marnować.

Nie dziwi mnie to, że lagson zbanował hakera. Dziwi mnie.. ale jednocześnie napawa optymizmem, że ŻADEN [kur...] HAKER NIE MOŻE SPAĆ SPOKOJNIE.

W tym przypadku mamy VIP hakera, który przechodzi przez system zabezpieczeń i nigdy nie zostanie wykryty [przez ten system]. I hakuje sobie w najlepsze. Tu akurat wbija się na serwer na początkujących i koksi na quarantine zabijając ~200 razy tego samego gracza. Oczywiście bez VIP haków tego nie da się zrobić.

Co jednak jest w tym dziwnego? Przypadek, zbieg okoliczności, pech ale najbardziej chyba: czyjaś zawiść. Mowa jest o 4 koncie w grze. O generale z 3 gwiazdkami. Czy ktoś z was będąc na takim levelu by hakował? Pewnie nie. On pewnie też "już" nie hakował i słowo "już" jest tutaj kluczem do rozwiązania zagadki.

A rozwiązanie jest proste: "ktoś życzliwy" podsunął lagsonowi raport sprzed 1,5 roku... Posted: 26 listopada 2009 17:35:38 http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&t=107009 . Ten generał co hakował za czasów dinozaurów to xx-eliya-xx .

Jaki mamy z tego morał? Lagson się zmienia. Obecnie banuje nawet za "fk noob", więc nawet jeśli wydaje wam się, że taka sprawa jak powyższa to grzebanie w archiwach IPNu [i całkiem słusznie wam się wydaje] i powinna być przedawniona.. to musicie wiedzieć, że dla lagsona sprawy się nie przedawniają. No chyba, że wisi wam zaległe GP lub NX... wtedy sprawy przedawniają się nieodwołalnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...