Skocz do zawartości

Za co można dostać BAN'a w Combat Arms EU


Przem0l

Recommended Posts

Jak w temacie.

Skoro od pewnego czasu nieco się pozmieniało, to wrzucę to kilka rad [czego nie robić].

PERM BAN jest za:

1. power levelling, czyli nieuczciwe wbijanie expa/gp lub wywieranie wpływu na innych graczy przez co zarobi się więcej [choćby 1 gp].

Przykłady: "die or kick", "my door", "dont destroy elevator" na Fire Team, ustawki na CTF, SnD, Clan War-ach itp.

2. insulting/harassement, czyli wyzywanie.

Przykłady: "fk noob", "fk your mom", "suka" [szczególnie jak gra się z Rosjanami], itd z rasizmami włącznie.

3. hacking, to jest dość obszerne zjawisko.

Przykłady: poza gordonem: używanie skryptów, makr, sterowników do mysz i klawiatur z makrami, itp.

4. frauding/stealling, czyli wyłudzanie logpassów celem doładowania nx na konto - oczywiście za free.

Przykłady: jak ktoś zagada do was na priv i będzie chciał logpass - screen i na forum. Ban murowany.

5. sell acc, czyli sprzedaż konta. Nexon bardzo nie lubi dzielić się zyskami.

Przykłady: "sell acc" - wystarczy 1 screen i papa konto.

6. share acc, czyli współdzielenie konta. Więcej spędzonych godzin w grze to więcej expa i gp ^^ - za to poleciał No1: Muququ.

Przykłady: danie logpassów koledze, bratu, itp., którzy się wygadali.

Swego czasu za wyzwiska był chat ban. Jeżeli będziecie mieć szczęście to nic nie dostaniecie lub miesiąc chat bana, ale trzeba liczyć się z tym, że fm/gm postanowił zakończyć współpracę z wami. I najczęściej tak się dzieje [więc nie wyzywajcie].

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Dość ważne uaktualnienia:

1. za powerleveling GMowie zaczęli uważać też to: >> ban za FT <<. (ban jest pod koniec tej listy >> Dishonor List <<).

W skrócie: jest FT (desert), elite mówi, że chce iść jedną stroną [z domysłem, że reszta ma iść gdzie indziej]. Ktoś go nie posłuchał i dostał kicka. Ktoś inny zrobił screena i raporcik, co zakończyło się sweet banikiem dla tego elity.

Meritum sprawy: grając FT (nie ważne gdzie) nie piszcie: "moje drzwi", "moja strona", "moje cokolwiek" bo za to są bany permanentne!!

2. za powerleveling GMowie zaczęli uważać też to: >> ban za FT << . (ban jest gdzieś na tej liście [ctrl+f] >> Dishonor List <<).

W skrócie: jest FT (Black Lung), elita mówi, że nie mają niszczyć elewatora (jak się zjedzie na dół) bo inaczej kick. Ktoś go zniszczył, elita go nawet NIE kiknął (bo nie ma dowodu na to), ktoś zrobił screeny + raporcik i dziś (piatek) decyzją GM jest BAN na PERM dla tego elity.

3. to jest moje podejrzenie: jeśli za ostrzeżenie i kiknięcie (po fakcie) nooba niszczącego elewator jest ban, to ban tez jest za to samo w stosunku do drzwi w 10 rundzie (dont close or kick).

Przekaz ze strony nexona wydaje się być jasny: nie wolno zabraniać i kikować gracza za używanie funkcji (przedmiotów lub przełączników) dostępnych w grze, bo inaczej jest BAN. A to znaczy, że ludzie mogą was raportować za "mines / rpg / turrets = kick" i nexon może wlepić wam bana ... za powerleveling.

...

Tak jak pisałem już wielokrotnie: jak macie jakiś problem do innego gracza to nie piszcie do niego, bo wszystko co napiszecie ZOSTANIE użyte przeciw wam. KIKAJCIE bez litości, ale nie piszcie za co. W razie raporta za kick możecie się usprawiedliwić, że mieliście podejrzenia, że hakował.

Czemu kikać bez litości? Bo kick to strata kilku może kilkunastu minut grania dla takiego freda. Za to ich raport to dla was strata konta. A powyższy przykład dotyczył konta o randze MAJOR-3. Strata chyba nieporównywalnie większa, prawda?

Pamiętajcie, że społeczność Combat Arms to nie tylko fajna ekipa, smutasy, pro i nuby. To też małe zasrańce, które BEZ LITOŚCI raportują wszystkich. Dla tego kikajcie ich też bez litości.

Ja już od dłuższego czasu nie dyskutuję z ludzmi, bo nexon nie dochodzi czy zaraportowane zdanie jest wyrwane z kontekstu czy nie: on po prostu wlepia bany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

"Dlaczego... ?"

Bo tak ;).

Ban w każdym wypadku (poza hakiem) jest niesłuszny. Jedyne co jest słuszne to ostrzeżenie a nie perm ban. To tak jakbyś miał kredyt na mieszkanie i np. spóźnił się z jedną ratą o 1 dzień. Też byś się cieszył, że bank postąpił "fair" gdyby Cię "zbanował"? Biorąc kredyt zgodziłeś się przestrzegać warunków umowy, które mówią, że będziesz płacił w terminie. Więc co? Banik? (mam ma myśli natychmiastowe zabranie Ci mieszkania i sprzedanie Twojego długu firmie windykacyjnej).

Co do "całej drużyny"... to jest norma, że elite bierze największy kawał tortu. Jest to normą w prawie każdym pokoju elity. W końcu za to płacisz kupę forsy żeby nie musieć gnić z 5 noobami w syfnym miejscu. Do pokoju elity wchodzisz z własnej chęci - nikt Ciebie nie zmusza abyś tam był.

Poza tym nie róbmy komuny. Kupiłeś elitę więc należy Ci się respektowanie Twojego słowa (if "not" then "kick"). To tak jakbyś kupił sobie M5 mieszkając samemu i kupował droższe jedzenie. Czy to jest powodem żeby zwaliła Ci się do domu obca rodzina bo w trójkę mieszka na kawalerce? Chyba nie sądzę. Zapłaciłeś za M5 i nie obchodzi Ciebie, że inni muszą się ściskać, jeść tanią żywność i dojeżdżać do pracy autobusem. Zapłaciłeś za swoją wygodę, kaprysy i widzimisię - a nie żeby zbawić świat.

Micz... nie poznaję Ciebie ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Słuszny ban dla elity. Skoro ma być równo, to czemu jakiś pajac z napisem elite ma mi zabierać frajdę z grania?

Ta gra jest totalnie nie zbalansowana, niedostosowana do jakiejkolwiek współpracy. Po prostu jest, a wszyscy inni się cieszą. Jak dla mnie takie selektywne banowanie "Czego popadnie" jak i magnaci "zieloni" przekreślają tą produkcję z miejsca. No nie zagram, bo dostanę Bana za to, że kupię sobie coś za NX, że będę miał znowu 25% HSów itp.

Nie, nie, nie. Nie rozumiem tej gry.

Czyli jeżeli zagram z Tobą Przem0l i zachowam się inaczej niż sobie życzysz to lecę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Może ban za pierwszym razem to jest ostre, w sumie dał bym za pierwszym razem ostrzeżenie za coś takiego, ale generalnie dobrze robią, bo tacy gracze odstraszają innych, a mimo, że oni nie zarabiają na tych nie płacących, to ci płacący muszą mieć do kogo strzelać. Jeśli dopuściliby do tego, że masowo ludzie przestawaliby grać mieli by problem, a więc muszą z balansować między korzyściami płynącymi z płacenia, a w miarę komfortową grą dla tych niepłacących. Nie mogą być traktowani tylko jako mięso armatnie dla płacących. Ostro się wzięli po prostu do roboty, pisałem już kiedyś jak jeden z graczy TF2 (i to nie byle jaki, założyciel jednej z bardziej znanych nieoficjalnych stron o TF2) dostał bana za to, że oszukiwał w konkursie na złoty klucz francuski, była to limitowana broń dla jednej z klas (a w zasadzie skin dla standardowej broni, bo po za kolorem niczym się nie różnił), było ich zaledwie 100, i trzeba było wykonywać odpowiednią czynność (Craftować przedmioty) o pełnej godzinie, gość oszukiwał i dostał bana, tylko nie wiem czy na TF2 czy na całego steama, ale raczej tylko na TF2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak na szybko bo lecę do pracy:

1. Micz - ale ja mówiłem, że ban za haki to powinien być jak najbardziej. Więc jak ktoś skryptuje sobie grę to papa.

2. Rogal - nie jesteś w stanie "zachować się inaczej niż sobie tego życzę" ponieważ gram głównie na No Explo (yeyeyeyey). A to oznacza, że nie postawisz sobie minek ani nie będziesz kozaczył z rpg ;). Kampy mnie z reguły nie drażnią bo najczęściej są to uziemieni gracze z racji swojej profesji. Więc łatwo takiego zdjąć.

3. Co do balansu w grze w stosunku do płacących i mięsa armatniego: to nie tak jak myślicie ^^. Bronie za GP są prawie tak samo dobre jak te za NX (z małymi wyjątkami). Głównym celem kupowania permów są: czerpanie radości z gry (a nie granie pół dnia na FT żeby mieć kasę na gnaty na godzinę grania na Eliminacjach), jak i możliwość posiadania broni nie wbijając bezsensownie wysokiego levelu. GP są dla no-lifów a NX dla tych co zapłacą za komfort gry. Itemki dla speców nie różnią się niczym (za gp i nx), jedyna różnica jest w ciuchach jak np. recon vest (tankera nikt nie używa z oczywistych względów).

4. Na prawdę nikt nikomu nie każe wchodzić na pokoje elity. To, że ludzie tam wchodzą to ich prywatna sprawa. Najczęściej liczą na spokojną grę. Pomimo wielu abuserów ogólnie w takich pokojach nie ma hakerów (bo leci kick bez błagania drugiej strony o wystawienie i głosowania, często kolejnego i kolejnego), mniejsze wyzywanie itd.. To, że jest wielu abuser elitów to mnie nie rusza z tego powodu, że mnie też wywalają na zwykłych pokojach. Czy wejdę swoją postacią czy jakąś nową z hakerskim nickiem to jest kick: jak nie od razu (czasami w pierwszych 10 sekundach) to pod koniec żeby było bardziej chamsko. Bo chamstwo moi mili jest wszędzie. Ja potrzebowałem elitke na perm dla tylko jednej rzeczy: żeby mnie nie mogli kikać (no i przy okazji wyzywać, bo raportować mi się nie chce). To mi wystarczy. Jak do przeciwnego teamu wbija kwiat rycerstwa a do mojego same noobstwo i ewidentnie gra traci sens to po prostu wychodzę... szkoda moich nerwów. Widzicie... to na kogo traficie nie zależy od tego czy gracie na elicie czy na zwykłym pokoju. Mnie np. kikają za staty, level (domyślają się, że ich wyprzedzę więc nie będą pierwsi - jak by to coś znaczyło), czy za... w sumie nie wiem czemu "moi" mieli by kikać kogoś kto im dobrze pomaga a jak dednie to wypadnie z niego fajna broń ^^. Nie kumam tego.

Nexon bierze się ostatnio za elitki i banuje ich pod byle pretekstem - jest większa szansa na ban za to samo przewinienie grając elitką niż zwykłym kontem, więc "abuse" czy "powerlvl" po prostu się nie opłaca. I dlatego napisałem post o ostrzeżeniu dotyczącego "moje drzwi". Jak ktoś wam specjalnie przeszkadza to nie widzę powodów żeby mu nie oddać tym samym i też "specjalnie przeszkodzić". Przy okazji przypomina się reszcie graczy o tym, że grają w pokoju elity więc należy pomyśleć 2 razy zanim mu (lub innym graczom) się złośliwie poprzeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No właśnie czyli dbają też o graczy nie płacących, bo jeśli oni odpłyną to Ci płacący nie będą mieli z kim grać. Szacuje się, że w grach z mikropłatnościami grę utrzymuje jakieś 10% społeczności, czasem nawet mniej. A więc jeśli pozwolą tym elitom na uważanie się za władców to po prostu stracą graczy. To ta jak z serwerami w takich grach jak CS. Są takie serwery gdzie admini wywalają za bzdury, zadają dmg bo ktoś im się nie podoba itp. Taki serwery szybko tracą graczy, a że CA nie ma serwerów i nie da się powiedzieć, który pokój jest dobry a który nie to takie zachowanie uderza w całą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gilbert.... Gilbert... nie miałeś jechać na misję? Chyba, że to nie Ty xD. Co do loginu to podaj chociaż taki "przybliżony". Może coś sobie przypomnę. Co do LogitechArmy to po prostu wróciliśmy do "pierwotnej" nazwy klanu. Stąd Happy Druuunkers (Happy Drunkers siłą rzeczy była już zajęta przez nas wcześniej).

Widzisz Micz? Ludzie wracają do CA :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Może dlatego, ze walczą z takim zachowaniem jak opisałeś :).

Co do banowania, bardzo restrykcyjny jest też Blizzard, nie mają litości dla osób wyzywających innych graczy, stosowanie makr też jest surowo karane, na każdą akcję musi przypadać jedno naciśnięcie klawisza, kliknięcie myszki. Jeden gracz dostał bana za nagminne używanie dwukliku w myszce, a starcraft to nie jest tania gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Starcraft jest bardzo tanią grą. Ona jest wręcz za darmo rozdawana.Przykładem "nietaniej" gry jest CA, jeżeli oczywiście chcesz poczuć jakąś przyjemność z gry.

Co do używania dwukliku w grze, może kolega powinien pójść z tym do prawnika? Dwuklik w myszce jest funkcją multimedialną tak jak przycisk "głośniej" na klawiaturze. Idąc dalej tym tropem można powiedzieć, że suwaczek do regulacji głośności w słuchawkach też jest hakiem bo przecież gracz nie użył przygotowanego przez Blizzarda przycisku.

To tak jak w tym przypadku: możesz zmniejszyć czułość myszki w strzelance i pewnie jak użyjesz przygotowanego przycisku przez twórce gry to jest ok, ale jak użyjesz przełącznika w myszce to już jest ban. Za takie traktowanie gracze powinni masowo tułać Blizzarda po sądach żądając milionów dolarów od każdego gracza, co jak na standardy amerykańskie jest chyba codziennością.

Myślę, że Blizzard jak i reszta twórców gier szybko by spuściła z tonu. Oni się panoszą bo nikt ich nie ukarał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tu nie chodzi o wykorzystanie nieprzygotowanego przez Blizzarda przycisku, a wykonanie dwóch akcji jednym kliknięciem. Sąd to nic nieda, bo jest coś takiego jak EULA, i w niej wyraźnie jest napisane co wolno, a czego nie wolno robić. Chodzi oto, że gracz sztucznie zwiększa swoją szybkość, akurat dwuklik rzadkie zastosowanie w SC2, tylko przy rzucaniu niektórych zdolności jednostek. Nie wolno też stosować makr z klawiatur dla graczy takich jak te zabawki od Razora. Co ciekawe jest specjalny model klawiatury Razora firmowany przez starcrafta z nagrywaniem makr, ale nie wolno go w multi używać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wiem, że producenci myszek i klawiatur robią specjalne edycje z hiper makrami doskonale zdając sobie sprawę, że użycie ich grozi banem. To jest jasne. Niejasne jest natomiast to co napisałeś o EULA. Ja czytam praktycznie zawsze zarówno EULA i ToU (Terms of Use) i oczywiście jest tam rozpiska co wolno a co nie, ale jest ona zbyt ogólna przez co stanowi (nie "może stanowić") pole do nadużyć ze strony producenta. A czytam te kwity żeby wiedzieć za co jest ban.

Co do tych EULA i ToU to nie piszą ich prawnicy a gimnazjaliści. Jest w nich tylko sam bełkot, zero konkretów i do tego pełno sprzeczności. Przykładem jest Combat Arms. Producent na swojej stronie pisze, że gra jest dla ludzi od 16 roku życia. I banuje jak dorwie młodszych (bo się wygadali). Tylko, że ani w EULA ani w ToU nie ma ani jednego wystąpienia stringa "16". Za to jest adnotacja, że za podawanie danych osobowych o sobie lub innych jest ban. I wśród tych danych wymienione są imię, miejsce zamieszkania i wiek. Czyli jak napiszesz: yo, im from Poland - powinieneś mieć bana. Jak napiszesz do jakiegoś ziomala z klanu: siema jestem Przemek - też powinieneś mieć bana, tak samo: kto jest z Wrocławia? ktoś odpowie "ja" - tu obaj powinni mieć bana, LOL! Nexon jeszcze nikogo za to nie zbanował - ale jakby złożyć raporta z przypisem z ich licencji to poleciały by bany. W końcu sami wymyślili te przepisy.

Z taką psychozą spotkałem się też w innych produktach innych producentów, żeby nie było że tylko Nexon jest zły.

Wracając do tematu: I właśnie sąd tu dużo da, podam Ci przykłady:

"Tu nie chodzi o wykorzystanie nieprzygotowanego przez Blizzarda przycisku, a wykonanie dwóch akcji jednym kliknięciem." + "Jeden gracz dostał bana za nagminne używanie dwukliku w myszce".

Już za samo to koleś powinien iść do sądu bo jednak Blizzard przegina. Za co dostał bana? Za użycie dwukliku w myszce? Ok, więc niech plizzard oficjalnie uświadomi graczy co rozumie poprzez "botting, macroing and scripting" i do której z nich zaliczy "dwuklik w myszce". Jeśli jest kara to musi być jasny i bezsprzeczny dowód złamania konkretnego przepisu.

Oto moje przemyślenia na temat na zabawy w kotka i myszkę z producentami gier. Skoro nie można "botting, macroing and scripting" to niech powiedzą co się do tego zalicza.

Jeżeli przyjąć, że "botting, macroing and scripting" to używanie zaprogramowanych czynności to rzeczywiście używanie środowisk do pisania skryptów (jak i gotowych .exe) jest z góry przesądzona. Ale to nie wyklucza dwukliku w myszce. Bo na jakiej podstawie dwuklik ma być zakazany a jednoklik już nie? Przecież to idzie przez ten sam procesor w myszce (tylko dane wchodzą innymi nóżkami) i oba rozkazy są przetwarzane przez procesor myszki. Poza tym na żadne z nich nie mamy wpływu bo nie możemy ich oprogramować (choćby ustawiając delay pomiędzy kolejnym klikiem). Więc żeby plizzard mógł spokojnie banować za dwuklik powinien dopisać w licencji o zakazie użycia innych klawiszy niż jest to opisane powiedzmy w standardzie myszy IBM PC z 1990 roku (2 klawisze z możliwością wykonania tylko pojedynczej czynności). To samo dotyczyłoby klawiatury (np 101 lub 105 klawiszy, też standaryzowane).

Jeżeli jednak przyjąć to, że jednym klawiszem zrobił 2 czynności lub jedną czynność 2 razy (szybko) to tak samo można banować za zmianę czułości myszki z poziomu klawisza "zmiany czułości W myszce" zamiast "5x wcisnąć zmianę czułości myszki NA klawiaturze poprzez zbindowany w grze klawisz".

Tak samo można zbanować za zmianę głośności w grze nie za pomocą x razy wciśniętego zbindowanego klawisza "ciszej" ale za pomocą delikatnego poruszenia jednego pokrętełka na kablu od słuchawek.

Najbardziej jednak bawią mnie bany za AFK BOT. Co to jest afk bot? Czy autohotkey, czy jakiś legalny program chodzący w tle (nie bot), który podpina się pod myszkę i powoduje, że nigdy nie będziemy w idlu? Czy ogólnie "instrukcje przetwarzane przez urządzenie obliczeniowe"? Bo jeżeli to ostatnie (czego nigdy nie zobaczyłem w żadnej licencji gry) to wiedzcie, że nawet wtedy można by czitować ;).

Co to za problem kupić ... klocki lego, podłączyć silniczek z tłoczkiem + rama i postawić nad klawiaturą żeby sobie wciskał przycisk? Lub samemu przymocować drut do ruchomego koła (czyli tak jak poprzednio, tu też trzeba będzie wszystko usztywnić i ukierunkować) ale nie napędzanego prądem tylko wodą (wężyk podpięty pod kran, a na koło łopatki) I MAMY SILNIK, czyli praktycznie to samo co mamy w każdej tamie na rzece czy jeziorze górskim. Albo postawić mysz na telefonie i dzwonić na niego?

Jeżeli jednak za AFK "botting, macroing and scripting" uzna się wykonywanie czynności wykonywane przez ogólnie maszynę, to zawsze można dać .... kota. Położyć mysz do "pojemnika z kotem" (jakkolwiek to się nazywa) i spokojnie iść na zakupy. Nie ma szans żeby wywaliło nas z rooma. Nie macie kota ale macie rybki? To nawet lepiej ^^. Robicie łódkę (z plastikowej miseczki), wkładacie pstrokatą kartkę (zdjęcie, tekst), przyczepiacie to na krótkim sznurku w rogu akwarium (a jak bieda to miski z wodą) i pod tym ustawiacie napowietrzacz wody ^^. Miska będzie się lekko ruszać. Lekko nad nią mocujecie mysz, która będzie oczywiście odbierać zmiany kolorów.

Jeżeli jednak za afk bot "botting, macroing and scripting" uważa się czynności nie wykonywane przez człowieka to spox. Nacinamy kabel od myszy, robimy rozgałęziacz i każdy z przewodów dublujemy. Podpinamy tą jedną mysz "komuś" na innym komputerze i drugi kabel sobie. Mamy człowieka operującego myszką? Mamy :).

Równie dobrze możemy odpalić basik i sensor myszy wykryje drgania. Zawsze możecie powiedzieć, że graliście, ale akurat zadzwonił dzwonek do drzwi i musieliście pójść i coś tam zrobić.

Micz... opisałem to wszystko bo mi się nudziło. A tak na poważnie robię sobie zwałę z tych wielkich "firm" bo wystarczy 1 donos do EU i ich nie ma. Gra, w której jest krew i przemoc nie powinny być dopuszczone dla graczy poniżej pewnego wieku. Nexon nie ma tego zapisu w swojej licencji. Tak samo jest w przypadku agresji słownej na ich forum oraz w przypadku antysemityzmu. To jest bardzo fajna sprawa, bo Nexon nic z tym nie robi choć prawo nakazuje coś innego. A tak się składa, że Unia się nie szczypie.

Więc Micz, zapisy w EULA i ToA/ToU jak nie są sprecyzowane to powinny znaleźć finał w sądzie, który by nakazał sprecyzowanie ponaglając wysokimi karami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Niestety nic moi to nie mówi. Najlepiej to nie trac czasu tylko graj na jakimś noobskim koncie i rób dziennie po 300 exp (minimum) a w weekendy po 500 na wszystkich trybach poza FT. Powód jest prosty: event. Całości eventu nie zrobisz ale na połowę (jeżeli zacząłeś grać od niedawna) się załapiesz. Za połowę eventu dostaniesz 2x Kalika Case i jak zrobisz dolny rząd to jeszcze 1x Transport Locker. I do tego jakieś zabawki na tydzien lub miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przy okazji - gadamy tu o pierdołach (jakiś plizzard) a ludzie dostają bany w CA już za darmochę.

Przykładem jest uaktualnienie (2 post w tym temacie): GMowie już chyba nie wiedzą za co banować... jeśli kick za zniszczenie elewatora jest "bannable" to pozostaje mi tylko cieszyć się, że już skończyłem expić na FT :)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

O masakra - jakby za to dostawało się BANa to byłaby całkowita porażka.

Z mojego punktu widzenia - nie powinno być za to bana. Zwłaszcza gdy nie będziesz robić problemów graczom i nie zmusisz ich do wyjścia. Chyba, że są w stanie sfabrykować screen, dodając element "kicka" z gry. Pamięta ktoś jak wstawiony został fake screen o hackowaniu jakiegoś czystego gracza? Społeczność wskazała różnice miedzy serią zabójstw bota, a screenem, a jegomość i tak nie został odbanowany. O ile dobrze pamiętam gra nadal, chyba ze 4 razy konto miał banowane.

Także miej się na baczności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to nieźle ci idzie. Ja przeszedłem harda samemu a extreme to we 2, ale to jest zbyt nudne bo przechodzi się prawie zawsze. Co do 51 combo, to jest ono normalne. Mam 52 (też z flame) i jakoś nie czuję się zagrożony, bo nexon banuje dopiero od ok. 80 combo (cabin).

Odnośnie twojego pytania: nie ma bana za granie samemu bo gracze mają prawo wejśc do twojego pokoju jak i z niego wyjść. Pytanie jest tylko czy grasz uczciwie.

Choć nikogo nie ma w roomie to może zainteresować GMó info, że jest:

1. room z FT

2. extreme

3. jest tylko 1 osoba.

Jest szansa, że wejdzie, nic nie będzie mówił i jak zobaczy, że gliczujesz lub bugujesz to masz z miejsca bana. Tak wlazł do nas gm w styczniu, my coś robimy i nagle się odzywa, a my "LOL, o co kaman". Graliśmy fair, na co najlepszym dowodem jest to, że nadal gramy :). Po prostu musisz uważać na siebie i nie dać się skusić na bugowanie. NIgdy nie wiadomo kiedy odwiedzi cie gm.

Co do samego cabina to potem przestałem go grać bo dawał za mało wxpa (godzina w dupie i jakieś ochłapy expa) gdzie za black lunga miałem ok 2,5k expa na godzine (wychodziło 30k na dzień) i to grając kosiarką z 7 innymi ludźmi (+40% exp i na platynie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nawet więcej - nie widać go oraz nawet jak jest full 8 osób to on będzie tą dziewiątą. Widać tylko to co pisze (pisze w innym kolorze).

A sama kwestia roomu na platynie, nexon za bardzo przyciął FT, ale co tam. Przynajmniej ludzie zakładają tam normalne roomy takie jak elipro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...