Skocz do zawartości

Spalony ram ?


Radzio18

Recommended Posts

W najgroszym wypadku - pójdzie ci cała reszta.

Od spalonego RAMu? ;) Bardziej obawiałbym się tego, że to co sprawiło zwęglenie kawałeczka może znowu wrócić. Pytanie do autora: czy takie coś pojawiło się podczas użytkowania w twoim komputerze, czy kupiłeś od kogoś RAM i tak to wygląda?

Edit:

Zrób jakiś potężny skan programem MemTest - najlepiej takim który bootuje się i działa przed uruchomieniem systemu. Zostaw do testowania na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie wszystko zależy od tego czy ścieżka która się spaliła jest potrzebna. Gdyby spaliła się jedna z kości to wtedy zdecydowanie mógłbyś wyrzucić ten ram. A tak może rzeczywiście działać bez problemów. Chociaż ja zdecydowanie odradzam wykorzystywania spalonej kości w komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Haha ja mam taką jedną kostkę RAM'u na biurku i ten sam pin spalony nawet :lol: To są DDR2 tak?? Ja ci powiem próbowałem różnych sposobów i to nie schodzi. Raz chciałem na takiej Windows 7 to sie w***wiłem bo za każdym razem instalacja się zatrzymywała w tym samym momencie. :angry:('>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Skoro system nie chce się instalować to chyba jest jasne, że używanie tej pamięci oznacza kłopoty. Coś się może wieszać, krzaczyć... a tak poza tym... może być zwarcie. A zwarcie może dobić tą pamięć (w najlepszym wypadku - przecież i tak jest do wywalenia) lub pociągnąć coś jeszcze.

imho: nie warto eksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...