Skocz do zawartości

Jakiś dobry program antywirusowy, który szybko działa.


jacooo3666

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

hmm, z dobrych darmowych programów antywirusowych to tylko Avast przychodzi mi do głowy. Z resztą sam go posiadam i nie narzekam, nie zamula kompa i szybko skanuje pliki, więc ogólnie polecam ;) Swojego czasu korzystałem jeszcze z AVG i Aviry, ale AVG po pewnym czasie zrobił się jakiś mało przyjemny, a Avira, jak dla mnie troszkę za długo skanuje pliki, no i te cholernie wkurzające reklamy przy aktualizacjach, to była masakra z tego co pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 4 weeks later...

Hmmm... a nie lepiej zainwestować parę groszy? Akurat w bezpieczeństwo chyba warto, zresztą jak masz licencję na 3 stanowiska to się zawsze możesz z kimś zrzucić. W sumie zarówno Avira jak i każdy inny darmowy w testach zachodnich w porównaniu ze wszystkimi Pandami, ESETami, Symantecami i tak dalej wypadają słabo. Zainstaluj sobie na próbę triala nie wiem np. Pandy - ona szybko dość skanuje, czy czego tam sobie zapragniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hmmm... a nie lepiej zainwestować parę groszy? Akurat w bezpieczeństwo chyba warto, zresztą jak masz licencję na 3 stanowiska to się zawsze możesz z kimś zrzucić. W sumie zarówno Avira jak i każdy inny darmowy w testach zachodnich w porównaniu ze wszystkimi Pandami, ESETami, Symantecami i tak dalej wypadają słabo. Zainstaluj sobie na próbę triala nie wiem np. Pandy - ona szybko dość skanuje, czy czego tam sobie zapragniesz.

Ja też jestem za tym, żeby kupić antywirusa. Jak nie chcesz wydac od razu kasy, to sprawdz czy dostawca internetu nie ogeruje jakiegos za kilka złotych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

BitDefender jest taki "nawet". Przekonała mnie do tego pewna sytuacja, kiedy to Eset nie znajdował problemów pomimo tego, że z "admina" zrobił mi się "gość", straciłem dostęp do konsoli i katalogi zaczęły się dziwnie nazywać :).

W każdym bądź razie BD dał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja też jestem za tym, żeby kupić antywirusa. Jak nie chcesz wydac od razu kasy, to sprawdz czy dostawca internetu nie ogeruje jakiegos za kilka złotych!

popieram, ewentualnie można rozglądać się, czy w gazetach, bądź u samych producentów nie ma żadnych promocji - teraz jest na przykład na Pandę Antivirus Pro na facebooku - jest półroczna licencja do zgarnięcia w zamian za lajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja korzystam z nod32 Smart Secuirity 4 i jestem zadowolony, miałem najpierw półroczny trial, po nim możliwość zakupu z 20% zniżką. Za 3 letnią licencję zapłaciłem 222 złote, czyli około 72 zł na rok, czyli po 6 zł miesiąc, to nie jest dużo i jestem zadowolony z jego działania. Nie jest jakiś przesadnie upierdliwy a problemów z kompem nie mam żadnych. Czasem tylko nie wiem czemu nie działają mi pewne reguły dostępu, jak chcę coś po lanie odpalić, ale nie zagłębiałem się w to pewnie coś źle ustawiam. Przedłużenie na kolejne 3 lata będzie mnie kosztować 166 zł, a więc poniżej 5 zł na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...