Skocz do zawartości

Opóźnienia przy graniu na żywo z xxx


Pianista

Recommended Posts

Witaj,

Jestem amatorskim DJ-em i grałem sobie kawałki za pomocą klawiatury z brzmieniami. Postanowiłem wykorzystać do tego mój laptop i jakiś program komputerowy. Także zacząłem używać xxx i instrunentu wirtualnego xxx, który kupułem okazyjnie. Zamówiłem taką klawiaturkę xxxx. Podłączyłem ją poprzez USB i wszystko działa, tylko mam duże opóźnienia, kiedy chce zagrać na żywo. xxxx firmy xxxx ma naprawdę super dźwięki, klawiaturka działa mi idealnie, bo widzę w programie szybką reakcję na naciskane klawisze. Tylko, że dźwięk słychać po sekundzie! A tak nie da się grać. Co mogę zrobić?

//ban od razu za dyskusje z samym sobą.

ralliart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Niech zgadnę, masz zwykłą, zintegrowaną kartę dźwiękową? Opóźnienia, czyli latencja są wynikiem braku sterowników xxx w karcie dźwiękowej. Tu musisz wyposażyć się w taką kartę, która je posiada. Jak do laptopa, to są dobre i niedrogie rozwiązania na USB, np. xxxxxx. Mają już wejścia mikrofonowe, wysoką dynamikę dźwięku, dołączone programy. Widać, ze producent wypuszcza to, co najlepsze.

A jeśli chcesz wydać mniej, to taka firma xxx robi nieduże, niedrogie pół-profesjonalne i zawodowe karty, np. xxx. Także w cenie około 300-400 zł dostaniesz dobrą kartę ze sterownikami xxx, a to jest niezbędne, żeby grać na żywo. Także nie konputer, nie programy, a sterownik xxxx o tym decyduje. Poszukaj w wyszukiwarkach, na pewno znajdziesz importera w Polsce.

//ban od razu za dyskusje z samym sobą.

ralliart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...