Skocz do zawartości

Problem z klawiaturą i myszką w netbooku


jarak10

Recommended Posts

Witam

posiadam netbooka asus Eee pc 901 , i od wczoraj klawiatura i myszka przestały mi poprawnie działać ,

a konkretnie : klawisze od a do z wogóle nic nie robią (tylko jak nacisne h to działa jak backspace)klawisze 1-9 też niedziałają , backspace wpisuje kratkę , jedyne klawisze które działają to : spacja , enter tab , shift , alt ,ctrl , del ,oraz polskie znaki ś ć ź ż ó....

to się stało nagle podczas normalnego przeglądania internetu (chyba , ale zauważyłem to dopiero na następny dzień ), może to jest wina sterowników ( nie znalazłem sterów do mojego netboka ( może pomożecie? ) ) oraz to nie wada klawiatury bo jak podłączam drugą pod usb , to działa tak samo..i może najważniejsze - KLAWIATURA EKRANOWA CZYLI OTWARTA W WINDOWSIE , TEŻ DZIAŁA TAK SAMO !!! .a myszka działa prawie poprawnie , oprócz np. gdy przesówam rolkę , to zamiast jeździć na stronie góra - dół to on powiększa - oddala...aha , i jeszcze wszystkie wciśnięte pliki zaznaczają się jakbym trzymał ctrl , a foldery otwierają się w nowych oknach...a co do tego ctrl , to też zauważyłem że w operze po kliknięcie klawisza "j" włącza się okno pobierane pliki ( które standardowo uruchamia się poleceniem ctrl +j )

i jest jeszcze kwestia że w trakcie klikania przycisków tworzą się dziwne komendy , np. jak klikne o , p to on mi otwiera jakieś okna właściwości itp.

i jeszcze jedno , w wierszu poleceń działa klawiatura normalnie , poza h które działa jak backspace oraz klawisze 1-9 niechodzą

bardzo proszę o pomoc i jakiekolwiek porady

pozdrawiam jarak10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...