Skocz do zawartości

Jak pozycjonować stronę?


Justyna25

Recommended Posts

Hej,

Potrzebuje małej pomocy, w sumie podpowiedzi.

Koleżanka powiedziałą że napewno pomożecie na tym forum, więc licze na was:)

Posiadam strone firmowa o [domki drewniane] i chciałabym aby była wysoko wyszukiwarkach,

polecano mi firmę która zajmuję się [cut] ale wiadomo za usługę trzeba płącić.

Chciałabym jakoś samemu to osiągnąć, wiem że jestem dziewczyną i kompletnie się na tym nie znam, ale myśle że bym sobie poradziłą.

Znaćie może jakiś kurs lub inne forum gdzie mogę poczytać na ten temat? Albo ktoś z was mógłby napisać jak można to samemu wykonać?

Dzieki wszystkim, czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wyciąłem linki bo właśnie bez pozwolenia się pozycjonowałaś ;) Strona domki drewniane to jedna z fraz na którą się bijesz do góry. Druga firma...nie wiem, może w niej pracujesz, a może po prostu chcesz im pomóc.

Na codzień spotykam w pracy takich klientów, którzy mimo iż mamy odpowiednie środki i metody na wybicie ich strony do top 10 a nawet top 3 to oni coś tam na boczku sami.

NIE.

Nigdy nie rób nic na siłę sama. Zwłaszcza, że możesz zrobić to źle, a potem firma się na Ciebie wypnie bo sprawdzą skąd jest linkowanie do twojej strony i ze swoją bazą metod sprawdzą, że coś jest nie tak. Jeszcze jedno - pozycjonowanie to nie proces jednorazowy. Niestety ale musisz przyjąć warunki pozycjonowania ciągłego jeżeli masz się utrzymać wśród konkurencji.

Swoją drogą stoisz dosyć wysoko na tą frazę. Tyle tylko, że musicie pilnować i nie chować treści bo to...złe ;)

I jeszcze jedno... "pozycjonowanie warszawa" :) Ale to pewnie doskonale wiesz i Ty i firma która Cię pozycjonuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

Synu nie ucz ojca dzieci robić - wskazałem jej wystarczająco dużo. Niestety, ale za propozycje SEO się płaci i żadna szanująca się firma nie pokazuje "how to".

Druga sprawa - google nie boli. I najpierw trzeba go dobrze poznać zanim się do SEO zabierze. Wystarczy wpisać kilka fraz by znaleźć całkiem fajny tutorial pokazujący podstawy - reszta to kreatywność pozycjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...