Skocz do zawartości

PEACOCK Poltax MOD, czyli coś z niczego...


Poltax

Recommended Posts

Siemanko ludziska :)

Trochu czasu mnie nie było, ale postaram się to nadrobić (nie bijcie :P). W każdym bądź razie ubzdurałem sobie "małą" modyfikację starej budy od kompa. Historia jej nabycia jest prosta jak konstrukcja cepa, że tak to określę, a mianowicie: wpadam do kumpla, którego razu i w oczy rzucają mi się dwie stare obudowy (dokładniej to nawet całe kompy i to działające, lecz o ich mocy wypowiadać się nie będę :D), a że kumpel dobry to mówi bierz którą chcesz i zabieraj.

Ot cała historia. Dobra do rzeczy: będą zdjęcia i mały opis. Chce to zrobić na zasadzie takie bloga czy też workloga, aby to po prostu miało ręce i nogi.

Na początek foty:

Tutaj obudowa, jeszcze w całej okazałości z "ładnym" panelem przednim :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ogólnie to chcę ją zrobić ja kolor czarny. Tutaj się spytam co wy zrobilibyście z tym. Mam już parę pomysłów - czekam tylko na przypływ gotówki i zabieram się do pracy. Każda podpowiedź mile widziana.

Tutaj już dodatek, który zakupiłem za 2 browary :D (w sumie 38 sztuk tego jest) - na pewno go odpowiednio zmodyfikuję

Dołączona grafika

Tutaj mamy małą przymiarkę z wentylami...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

...i wyrysowane

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Czekam na lepszą pogodę - wtedy będzie można malować.

Na razie będą 4 wentylatory 120mm i 2 po 60mm od AAB (później wstawię Enermax'y). Do tego grille, filtry, malowanie na czarno i taki mały ekstra dodatek - jestem ciekaw czy ktoś zgadnie :D

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania moich postępów z prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...