Skocz do zawartości

abonament za 10zł


dziajl

Recommended Posts

Jest - play ale chyba za 15 zł. Ostatnio kobieta do mnie dzwoniła z obsługi klienta i mi wciskała taką ofertę. Idź do salonu playa i się zapytaj.

jest w playu za 10 zł na 30 doładowań ale nie mają tanich telefonów a szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Za dziesięć złotych to może i są fajne telefony, ale umowa albo zakłada że musisz dużo dopłacić, albo w ogóle te lepsze (smartfony) są niedostępne, bo byłby na nich względnie mały zysk po rozwiązaniu umowy. Tutaj jednak dochodzimy do punktu "Jaki telefon jest fajny" bo przymiotnik "fajny" jest tak szeroko rozumiany, że często każdy ma co innego na myśli. Jako przykład powiem wam o mojej znajomej, która stała w obliczu wyboru jakiegoś sliedera Sony Ericsson, a Xperią. Zgadujcie co wzięła, bo było "fajne" dla niej...

Zatem fajne, bo "ładnie wygląda i świeci" czy fajne bo oferuje dużo nowoczesnych możliwości i jest przyszłościowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

chodzi o to że telefon który mam psuje się, trzeszczy szumi itd i chcę go wymienić na jakiś inny. dowolny byle by miał funkcję sms, i dzwonienie żadnych więcej bajerów. nie mam za wiele gotówki więc chciałem coś w mixie czy czymś takim aby było małe doładowanie miesięczne i telefon za 1zł.

Niestety Z tego co sie dowiedziałem w POlsce aktualnie nie ma abonamentu ani mixa za 10 zł miesięcznie z obojętnie jakim telefonem za1 zł.

Ps. około 2 lata temu była taka oferta w Play (40 doładowąń po 10 zł a do tego całkiem fajne telefoniki jak na tamten czas za 1zł. oferta w Play mixtura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...