Skocz do zawartości

header oraz ustawienia dostepu do forum


neD

Recommended Posts

Witajcie serdecznie ;-)

Początkowo chciałbym Wam zglosić, iż header który jest w w stylu "IP.Board" nie pasuje ;-)

Mogliście już go na tym samym tle zrobić.

Teraz moim zdaniem wazniejsza to mianowicie uprawnienia na forum.

Przykladowo jest dział "Administracja" a w nim forum:

"Members Zone

Czyli coś dla stałych członów forum" -> teraz moje pytanie: czy nie sadzicie iż, w tym dziale powinna zostac wprowadzone jakieś ograniczenie? Skoro przykladowo ja nie jestem

stalym uzytkownikiem to jakim prawem mam tam dostep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym hederem - wrzuć screena bo trzeba mi to obrazkowo wytłumaczyć ;)

A co do forum Members to przyznaję się do lenistwa, bo nie chciało mi się tego konfigurować. Dla mnie najważniejsze było, aby jak najwięcej userów miało dostęp do tego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pan od logo? Był taki jeden co nas molestował o to na pw i marnie skończył :)

Właściwie to w czym rzecz? Napisz skąd do nas trafiłeś, kto Cię podesłał albo czy chcesz tu w ogóle zostać.

Co do otwartego members - zdziwiłem się, że to wyszło na zewnątrz :)

Skoro już jesteś i krytykujesz to rzuć propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co do members to moim zdaniem mija sie z celem... - scr post-700-0-80567500-1298034729_thumb.jpg

O to chodzi - To logo jest dorzucone tylko dlatego, że na początku nie było tam nic. Myślałem, że chodzi Ci o główną skórkę, a to dodatkowa. Wiedziałem, że nie można dawać userom możliwości zmiany skina =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pan od logo? Był taki jeden co nas molestował o to na pw i marnie skończył :)

Właściwie to w czym rzecz? Napisz skąd do nas trafiłeś, kto Cię podesłał albo czy chcesz tu w ogóle zostać.

Co do otwartego members - zdziwiłem się, że to wyszło na zewnątrz :)

Skoro już jesteś i krytykujesz to rzuć propozycją.

A to dobre ... to że czlowiek pisze szczerze co sadzi, krytykuje by bylo lepiej to jeszcze źle?

Czlowieku, wrzuc na looz.

Trafiłem skąd trafilem...

O to chodzi - To logo jest dorzucone tylko dlatego, że na początku nie było tam nic. Myślałem, że chodzi Ci o główną skórkę, a to dodatkowa. Wiedziałem, że nie można dawać userom możliwości zmiany skina =)

Bez przesady - moim zdaniem lepiej, aby kazdy mogl sobie dostosowac kolorystyke a nie narzuconą z góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Rogal nie bij już tyle bo chłopaki będą nadąsani :D

A teraz kolego zabije cie własną bronią - żalisz się, że masz dostęp do tego działu, a chyba po to on jest żeby można było uzgadniać co można jeszcze zrobić prawda? Każdy może wnieść swój pomysł i wynieść z tego korzyści,a nie tylko zapłakać, bo tak jest łatwiej. Spróbuj popatrzeć na to z innej perspektywy - może wtedy cie olśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

O wyższości tego skryptu nad kilkoma innymi darmowymi alternatywami można sporo mówić - na jednej z naszych subdomen siedzi SMF 2.0 RC 3 (jest RC 4) i jest o wiele bardziej sztywne jeżeli chodzi o obsługę społeczności rozległych typu forum komputerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

haha.. a czy ja płacze? Nie sądzę ;-)

bądźmy szczerzy pr0 elo skrypt i cwaniakujący użytkownicy to nie wszystko ;-)

Wyluzujcie, bo ja dam Wam nagrody.

Może oficjalnie powiem tak: wkurza mnie ta dyskusja, bo stali i nowi userzy, bo jeżdżą po sobie wzajemnie, a mi się to bardzo nie podoba. Ja nie jeżdżę po nikim, a link do bana kusi mnie permanentnie w takich wypadkach. Jednak jako administrator zdaję sobie sprawę, że trzeba szanować każdego usera który tu przychodzi, jak i bronić zdania stałych userów. Ponieważ nie można zadowolić wszystkich naraz radzę wyluzować wszystkim, bo tutaj zmierzamy w złym kierunku. Znam przypadki z innych for gdzie jeżdżenie po userach na "dzień dobry" to norma, ale tutaj tak nie może być.

Tako rzecze admin :)

Zakończmy ten temat, bo z taką gadką to on daleko nie zajedzie.

Ja zostawię go jako otwarty, ale proszę o rzeczowe uwagi.

Co do problemów z pierwszego posta:

1. Najprawdopodobniej w marcu będzie zmiana logo na wszystkich skinach - przymierzam się do zakupu, ale najpierw muszę znaleźć porządnego grafika

2. Forum members zmieni nazwę i pojawi się nowa grupa userów która będzie miał do niego dostęp, ponieważ w chwili obecnej uprawnienia najniższej grupy nie mogą być zmodyfikowane, bo trafia do nas za dużo botów, a grupa ta ma zakaz pisania.

btw. PR2 - to można łatwo sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...