Skocz do zawartości

Forum


adell1877

Recommended Posts

Nie będę tu przytaczał opisu forum bo jest to strona stricte konkurencyjna po fachu...Wiem, że takich stron jest w brud x2, ale postanowiłem założyć forum o tematyce takiej - o jakiej mam pojęcie. Czy jest to dobry pomysł aby robić kolejne forum komputerowe? Chociaż już po "ptakach" - domena kupiona i serwer też. Nie chcę się tu reklamować bo nie o to mi chodzi, ale jak by ktoś chciał zobaczyc moje forum: (wycinam, ale może się jakoś dogadamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale i tak się zareklamowałeś ;) Moje zdanie jest innego typu - nie ma sensu. Nie mówię tego, bo "boję się konkurencji" - nie widzę sensu tworzenia kolejnego forum. Lepiej dołączyć do jednego dobrze prosperującego i go odpowiednio modyfikować, rozwijać i sprowadzać dobrych i wartościowych userów. Nasze forum jest otwarte na utalentowane osobistości, więc zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

@adell1877 - Jest to prawie w 100% identyczna wiadomość jak te które wysyłałeś na innych forach, i chciałbym cię uświadomić:

a) Nie mów że twoja strona jest konkurencyjna. IMHO wszystkie strony o podobnej tematyce powinny być w przyjacielskich nastrojach, a nie konkurencyjnych. Poza tym w taki sposób ograniczasz swoją szansę na odwiedziny ze strony bywalców na forach (są na jednym, to od "konkurencji" bedą się trzymać z daleka).

B) Twój spam dotyczy stron zindeksowanych w google całkiem wysoko. Ryzykujesz sandboxem a nawet banem na google, a powinieneś wiedzieć że gdyby do tego doszło nie masz praktycznie żadnych szans na wybicie się.

c) Gotowy skrypt, gotowy szablon. Praktycznie twoja strona nie gwarantuje nic nowego, i nie różni się od innych niczym innym niż nazwą.

d) "Chociaż już po "ptakach" - domena kupiona i serwer też." W tym miejscu mam wrażenie że trzymasz swoje własne forum na siłę. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

c) Gotowy skrypt, gotowy szablon. Praktycznie twoja strona nie gwarantuje nic nowego, i nie różni się od innych niczym innym niż nazwą.

Z całym szacunkiem ale 99% for komputerowych jadą na gotowych skryptach - chodźby bardzo populane ipb + standardowy skin a tylko nieliczne na autorskich i to strasznie badziewnych w obsłudze. Wszystkie sa na albo phpbb3, mybb, smf, ipb i vb. Czyli wszyscy twoim zdaniem schodzą na łatwizne i wybierają gotowe forumowe sktypty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem szansa na zarabianie na forum jest nikła, na utrzymanie, a nie dokładanie do interesu jakaś szansa jest. Zaledwie około 5% startupów (nowy stron internetowych, nie tylko for) utrzymuje się na rynku, reszta umiera niezauważona prze ludzi. Nawet "giganty" potrafią nagle stracić sporo swoich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...