Skocz do zawartości

Wolne miejsce na CeBIt


Micz

Recommended Posts

Mam wolne miejsce na wyjazd na cebit. Jedziemy samochodem 8 osobowym:

koszty:

bilet 25 zł (mamy specjalne wejściówki normalnie 39€)

Nocleg 60€ ze śniadaniem za dwie noce.

Paliwo około 150 zł

czyli w sumie plus wyżywienie jakieś 450-500 zł

Nocleg w Wolfsburgu, mieście gdzie produkuje się Volkswageny, jest możliwość wybrania się na wycieczkę po fabryce, przy fabryce jest też teren gdzie prezentowane są wszystkie marki grupy Volkswagen między innymi Lamborghini.

Wyjazd we wtorek(1.03) pewnie koło 14, powrót w czwartek(3.03) późnym wieczorem-nocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Szkoda, że nie możesz.

No tak myślałem, że tobie Rogal się nie będzie opłacało. Fotki na pewno porobimy, mam nadzieje tylko, że będzie czemu, bo zeszłoroczny cebit był średni. To będzie mój 4 CeBit, byłem jeszcze w 2008 i 2009, i te dwa były naprawdę świetne, mnóstwo wystawców włączając w to tych wielkich jak Samsung, Sony, Panasonic. W zeszłym roku takich firm zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mogę coś tam zrobić, ale będzie to raczej mój punkt widzenia, bo są takie rzeczy które ciężko przedstawić bez odpowiedniej wiedzy, jak jakieś zaawansowane systemy serwerowe czy inne systemy dla dużych firm. Na pewno będę bardziej szczegółowo odwiedzał hale elektroniki użytkowej, inteligentnych domów, rozwiązań internetowych (eCommenrce, web 2.0, 3.0).N a pewno zahaczę o halę Intel Extreme Masters, ale raczej nie na jakiś długi czas, więc relacji z turnieju nie będzie, jeśli będzie PS Move i Kinnect to postaram się do nich dopchać, ale nawet jeśli będą to może to być dosyć trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich.

Pierwszy raz wybieram się na Cebit. Mam wielką prośbę. Mógłlibyście napisać cokolwiek na temat dojazdu samochodem w okolice targów? Czy są problemy z parkowaniem, czy miejsca parkingowe są płatne. Jak wygląda sprawa cateringu: brać ze sobą jakieś jedzenie czy też kupić na miejscu?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dojazd jest bardzo dobrze zorganizowany, jak się dojeżdża autostradą do Hanoweru to są białe znaki z napisem Messe, później są znaki z nazwami parkingów (nazwy od położenia, wschód, zachód, północ, południe) i numery. Parkingowi kierują na wolne miejsca, jak już nie ma miejsc to zamykają. Parkingi są płatne kosztuje to 7 euro o ile dobrze pamiętam za cały dzień, ale to nie dużo, zważywszy na to jak dobrze to jest zorganizowane. Żeby w Polsce organizacja była choć w połowie tak dobra :). Co do jedzenia, to zależy co kto lubi, generalnie są tam bary sprzedające typowy fast food i jakieś zwykłe jedzenie też się znajdzie, ale ceny są Niemieckie :), więc obiad to tak z 25-30€€ kosztuje co najmniej, a i za 50€ znajdziesz, hot dog kosztuje 5 €. Warto na pewno coś małego ze sobą mieć, jakąś kanapkę, owoce, czy batony. Jeśli nie masz biletu to polecam allegro, tam bilet dostaniesz za 25 zł (wejściówkę, która rejestrujesz i sam sobie drukujesz), to zawsze jakieś 100 zł do przodu. A jeśli jedziesz sam i jesteś z okolic Bydgoszczy lub gdzieś na trasie Bydgoszcz Hanower (możemy ewentualnie lekko zboczyć z trasy) to zapraszam z nami, bo mamy jedno wolne miejsce. Nocleg za 50€, bo dostaliśmy zniżkę jeszcze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. Jadę z dziewczyną (przy okazji jakieś małe zwiedzanie) więc nie skorzystam z twojego zaproszenia. Trochę żałuję bo jazda z kimś kto tam już był byłaby dla mnie mniej stresująca. No nic, może za rok :)

W każdy bądź razie dziękuję za wskazówki jeszcze raz.

Ach, z tych parkingów do targów jest na tyle blisko że dostanę się na pieszo czy też jakaś inna forma transportu wchodzi w grę (taxi, autobusy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...