Skocz do zawartości

Chce zmodernizoawac kom. Prosze o rade


jacooo3666

Recommended Posts

Witam.

Proszę o rade w zmodernizowaniu, mojego już dość już starego ale jeszcze dość sprawnego komputera.

A dlaczego chcę go ulepszyć?

Ponieważ haczą się na stronach z filmami on-line filmy, i także haczą się filmiki na You Tube.

Co musiałbym w moim komputerze powymieniać aby to haczenie filmów na tych stronach on-line i na You Tube ustąpiło na dobre i chodziły tak jak powinny chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A co to za komputer? Jeżeli stary to może by tak go wymienić na nowy? Do przeglądania internetu i filmików on-line z pewnością wystarczy ci ten: http://allegro.pl/markowy-tani-fuji-siem-2-4ghz-windows-xp-pro-fv-gw-i1443837149.html

A jeżeli chodzi o modernizację to do filmików on-line z youtube na full-screen warto zmienić procek na lepszy i ramu troche dołożyć ew. kartę graficzną zmienić. Możesz również pomyśleć o podkręcaniu ;)

Może system jest zamulony??

Możliwości jest naprawdę wiele, więc musisz napisać, co to za komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Podaję wszystko za takim programem "AIDA32"

Załączam 2 załączniki - 2 zdjęcia z pełną informacją o moim komputerze.

Sam komputer chodzi, działa w sumie bardzo dobrze,

a chodzi mi tylko o usprawnienie jego działania, tak żeby te wszystkie filmy, seriale na tych

stronach działały tak samo jak na innych komputerach stacjonarnych czy też na laptopach.

post-669-0-20743400-1297520596_thumb.jpeg

post-669-0-76903100-1297520627_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja bym zaczął od procesora, przy czym z powodu ograniczonych informacji o płycie głównej nie da się powiedzieć jaki ma on socket, dlatego na razie nie będę proponował konkretów. A rivę możesz wymienić na dowolną kartę do GF6600, bo lepszej nie opłaca się zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To zależy jak na to patrzysz. Najnowsze wydania flash playera na którym działa YT wykorzystują sprzęt podczas buforowania i wyświetlania filmów. Zdecydowanie najwięcej dźwiga grafika, dlatego warto zainwestować w coś dobrego.

Określ też jakie koszty jesteś gotowy ponieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...