Skocz do zawartości

League of Legends


waaldii

Recommended Posts

Ona jest cudowna, świetna, słodka, zabawna. Niesamowity teamplay, niesamowita społeczność i długie godziny dobrej zabawy. Piszę to jako user grający champem Ashe The Frozen Archer - świetna na midlane, jeszcze lepsza na def albo dobijanie. Crystal Arrow przez całą mapę na Respa rządzi :)

Jest tylko jedna wada - gra zobowiązuje do grania. Ujemne punkty za granie tych samych map, zabieranie tychże gdy wyjdziesz i takie tam. Zdecydowanie odpada jeżeli pracujesz, uczysz się albo po prostu masz partnerską umowę, że zasiadasz na partyjkę dopiero jak luba uśnie.

No i długość gry - kiedyś grałem blisko 2 godziny i ostatecznie przeciwnik się poddał. Jak będziecie chcieli to zagramy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ostatnio udało mi się wreszcie zagrać trochę w LoLa u kumpla : ) Dobra, darmowa alternatywa dla Heroes of Newerth (a niedługo, niestety, dla DoTA'y 2), ale ona po prostu nie ma szans z HoNem : ) To całe kupowanie różnych rzeczy do postaci (nie chodzi mi o kasę z przeciwników zarobioną podczas meczu) tworzy grę niezrównoważoną. Prowadzi również do tego, że każdy gracz ma upatrzoną swoją postać i wybiera tylko ją. Dla nieobeznanych z sytuacją - może to sprawić, że w drużynie będzie 5 carry i będą wzajemnie walczyć o killa. Do tego HoN ma bardziej niesymetryczną mapę, w której można ścinać drzewa. Tworzy to mnóstwo miejsc i możliwości, by upolować przeciwnika : ) Mówię wam, spróbujcie HoNa :D

Jakiś czas temu spotkałem grupę Polaków w HoNie na trialach, którzy strasznie bluzgali pod koniec gry, że wydali tyle kasy na LoLa zamiast grać w to : ) Jak ktoś chce mogę wysłać komuś klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

Grałem w Dota Allstars kilka lat, potem w HoN, teraz w LoL'a, muszę przyznać że LOL różni się od Doty, oraz HoN'a zarazem, który jest kopią tej gry, LoL ma tą samą mechanikę co Dota, ale nie jest tak zżynany jak HoN, mimo to trochę mu brakuje tego czegoś, fajnie się nawet gra, ale wkurza mnie np że jak gra jest 4v5 to na 90% się przegrywa, w Dota tego nie było.

Tak czy siak LoL to dla mnie taki przystanek do Dota 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

LoL jest kozacki. Jak w przyszłym tygodniu znajdę pieniądze i kupię jakiegoś używańca z allegro to prawdopodobnie dalej będę grał. Jak na razie problemy techniczne wyłączyły mnie z rozgrywki. Z tej strony Ashe "TheFroozenBoobs" jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Raczej mało prawdopodobne, Blizzard na razie mówi, że nie ma konkretnych planów co do Warcrafta IV. Pamiętaj, że najpierw muszą skończyć Diablo III, potem pewnie zaczną pracę nad pierwszym dodatkiem do SC II, a jest jeszcze drugi dodatek. Blizzard ma sporo kasy z WoWa, więc nie musi się spieszyć ze swoimi produkcjami. Diablo już raz zostało wycofane z produkcji 2005 a było już w dość zaawansowanym stadium produkcji. Starcraft II powstawał jakieś 9 lat, dlatego tytuły Blizzarda są tak dopracowane. Zresztą podobnie było z TF2, Valve zmieniał koncepcję gry w trakcie produkcji

Tak miało wyglądać TF2:

Dołączona grafika

I jak widać długoletnia praca opłaciła się, bo tak dostalibyśmy kolejny shooter podobny do wszystkich innych, a nie jedyną w swoim rodzaju grę. I pewnie gra została by szybko zapomniana. Nie spodziewam się WC4 w przed 2015, ma być za to DoTA do Starcrafta II, choć nie wiem jak oni planują to zrobić skoro tam nie ma, żadnych bohaterów, już prędzej Relic mógłby to zrobić dla DoWII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...