Skocz do zawartości

Motorola Atrix


Ralliart

Recommended Posts

Ciekawe, ale cena tej zabawki pewnie będzie wysoka. Chyba wolałby "zwykły" telefon i jakiś tablet, na przykład Notion Ink Adam niż ten telefon, bo i tak dla mnie będzie to za słaby komputer i jego możliwości wykorzystywałbym bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A dla mnie jest to wprost genialne rozwiązanie. Przystawka zmieniająca telefon w laptopa jest wręcz genialna i w tym momencie wszelkie argumenty za tabletem jak dla mnie po prostu padły. Przekonałem się, że do tej pory nie za bardzo wiedziałem co chcę od mobilnych urządzeń. Teraz już wiem - to telefon z możliwością dokowania zmieniający go w netbook. W tym momencie formuła tego urządzenia ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dokładanie - zupełnie inne rozwiązanie i nie aż tak innowacyjne, bo kilku innych producentów też pokazało urządzenia które pozwalają na odłączenie monitora, a przez to zmieniają się w tablet.

Osobiście myślę Micz, że ten smartphone ma szansę osiągnąć cenę ok 2500zł na początku - w końcu Droid 2 zadebiutował z ceną w okolicach 2000zł, a jest niewiele gorszy. No i najważniejsze: Motorola to nie Apple, nie dyktuje cen z sufitu. Największym problemem może być oczywiście cena laptopa dokującego, ale wątpię by kombinacja bateria + klawiatura + ekran + touchpad osiągnęła cenę wyższą niż 1000zł (mam bardzo głęboka nadzieję, że nie wystrzelą ceny tego dodatku w kosmos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...